دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Windows Firewall Control 4.9.2.0 مدیریت فایروال ویندوز

Windows Firewall Control مدیریت فایروال ویندوز
Windows Firewall Control نرم افزار کاربردی و مفیدی برای افزایش سرعت دسترسی به تنظیمات فایروال ویندوز، ایجاد قوانین دلخواه برای هر برنامه ای که روی ویندوز نصب می شود (اجازه یا رد دسترسی به شبکه) و همچنین تعیین مشخصات و نحوه محدود سازی شبکه می باشد.
این برنامه باعث دسترسی سریع به تنظیمات فایروال ویندوز شده و با افزایش قابلیت های آن به شما اجازه مدیریت کامل شبکه را می دهد و نیاز های کاربران با تجربه، از جمله مدیران شبکه را برآورده می سازد.

Windows Firewall Control بعد از نصب در قسمت سینی ویندوز قرار می گیرد و توسط آن می توانید مشخصات امنیتی دلخواه خود مانند عدم محافظت شبکه ( خاموش کردن فایروال ویندوز ) یا حالت محافظت بالا ( بلاک کردن تمام اتصالات ورودی و خروجی شبکه ) را روی سیتم عامل خود اعمال نمایید. با بکار گیری این برنامه می توانید جزئیات ریزی را هم که در اتصالات برنامه های نصب شده روی ویندوز در شبکه رخ می دهد را رصد نموده و مشاهده کنید که هر برنامه ای از چه پورتی با استفاده ار چه پروتکلی به چه سروری متصل شده و در صورت نیاز دسترسی آن برنامه به شبکه را قطع نمایید.

Windows Firewall Control بعد از نصب به هیچ عنوان روی سرعت عملکرد سیستم تاثیر منفی نداشته و بدون ایجاد هر گونه مشکلی در روند معمول کار سیستم عامل، امکانات بیشتری به فایروال ویندوز اضافه می کند. این نرم افزار یک ابزار عالی برای کنترل بهتر روی قسمت های مختلف فایروال ویندوز می باشد به ویژه هنگامی که آن را به گونه ای تنظیم کنید تا هر برنامه ای که نصب می گردد ابتدا از این برنامه اجازه دسترسی به شبکه را دریافت نماید. 

DefenseWall Personal Firewall + DefenseWall HIPS 3.25 فایروال قدرتمند ویندوز

فایروال قدرتمند ویندوز
DefenseWall Personal Firewall 3.25 نرم افزار قدرتمندی در زمینه تامین امنیت ویندوز می باشد که در دسته برنامه های دیواره آتش یا همان فایروال به خوبی توانسته جایگاه خود را مستحکم نماید.
با نصب این برنامه روی رایانه به عنوان دیواره آتش ( فایروال ) عمل نموده و امنیت رایانه را بر عهده گرفته و پس از نصب این نرم افزار حتی متوجه آن هم نخواهید شد ولی در عین حال امنیت بالایی را برای سیستم خود را فراهم نموده اید. به طور کلی فایلهای مخرب از منابع مختلف مثل مرورگر اینترنت ، فلش دیسک ، ایمیل ، مسنجر و عوامل دیگر امکان دارد وارد رایانه شوند ، همه این برنامه ها به طور خودکار توسط DefenseWall کنترل و بررسی می گردند.