دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Windows Firewall Control 4.8.9.0 مدیریت فایروال ویندوز

Windows Firewall Control مدیریت فایروال ویندوز
Windows Firewall Control نرم افزار کم حجم و بسیار مفیدی می باشد که کارکرد فایروال ویندوز را گسترش داده و دسترسی سریع به گزینه های پر کاربرد فایروال ویندوز را در پنجره هایی مرتب و ساده امکان پذیر می سازد.
سیستم عامل های مایکروسافت در حال حاضر به صورت پیش فرض دارای یک فایروال قدرتمند مخصوص به خود می باشند که به صورت رایگان همراه ویندوز عرضه می شوند ولی متاسفانه این فایروال ها از رابط کاربری تقریبا پیچیده ای جهت ایجاد قوانین برای ارتباطات برنامه ها و ... استفاده کرده اند. Windows Firewall Control بعد از اجرا شدن در سینی ویندوز جایی گرفته و به کاربران را قادر می سازد به شکلی آسان از فایروال ویندوز استفاده نمایند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Windows Firewall Control مواردی مانند : تنها یک فایل اجرایی کوچک ، پشتیبانی کامل جهت اجرای دستورات از حساب کاربری استاندارد ، رابط کاربری ساده و آسان در دسترس در System Tray ، اجازه یا بلوک کردن دسترسی یک برنامه به اینترنت تنها با یک کلیک ،امکان ویرایش فایروال ویندوز از رابط برنامه به شکلی سریع و مستقیم ، امکان بازگردانی تنظیمات قبلی و ... می باشند.

 

DefenseWall Personal Firewall + DefenseWall HIPS 3.25 فایروال قدرتمند ویندوز

فایروال قدرتمند ویندوز
DefenseWall Personal Firewall 3.25 نرم افزار قدرتمندی در زمینه تامین امنیت ویندوز می باشد که در دسته برنامه های دیواره آتش یا همان فایروال به خوبی توانسته جایگاه خود را مستحکم نماید.
با نصب این برنامه روی رایانه به عنوان دیواره آتش ( فایروال ) عمل نموده و امنیت رایانه را بر عهده گرفته و پس از نصب این نرم افزار حتی متوجه آن هم نخواهید شد ولی در عین حال امنیت بالایی را برای سیستم خود را فراهم نموده اید. به طور کلی فایلهای مخرب از منابع مختلف مثل مرورگر اینترنت ، فلش دیسک ، ایمیل ، مسنجر و عوامل دیگر امکان دارد وارد رایانه شوند ، همه این برنامه ها به طور خودکار توسط DefenseWall کنترل و بررسی می گردند.