دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Windows Firewall Control 4.8.9.0 مدیریت فایروال ویندوز

دسته بندی نرم افزار امنیتی » فایروال - دیواره آتش | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/8 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19377

Windows Firewall Control مدیریت فایروال ویندوز
Windows Firewall Control نرم افزار کم حجم و بسیار مفیدی می باشد که کارکرد فایروال ویندوز را گسترش داده و دسترسی سریع به گزینه های پر کاربرد فایروال ویندوز را در پنجره هایی مرتب و ساده امکان پذیر می سازد.
سیستم عامل های مایکروسافت در حال حاضر به صورت پیش فرض دارای یک فایروال قدرتمند مخصوص به خود می باشند که به صورت رایگان همراه ویندوز عرضه می شوند ولی متاسفانه این فایروال ها از رابط کاربری تقریبا پیچیده ای جهت ایجاد قوانین برای ارتباطات برنامه ها و ... استفاده کرده اند. Windows Firewall Control بعد از اجرا شدن در سینی ویندوز جایی گرفته و به کاربران را قادر می سازد به شکلی آسان از فایروال ویندوز استفاده نمایند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Windows Firewall Control مواردی مانند : تنها یک فایل اجرایی کوچک ، پشتیبانی کامل جهت اجرای دستورات از حساب کاربری استاندارد ، رابط کاربری ساده و آسان در دسترس در System Tray ، اجازه یا بلوک کردن دسترسی یک برنامه به اینترنت تنها با یک کلیک ،امکان ویرایش فایروال ویندوز از رابط برنامه به شکلی سریع و مستقیم ، امکان بازگردانی تنظیمات قبلی و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: امنیتی » فایروال - دیواره آتش

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود