دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Windows Firewall Control 4.9.3.0 مدیریت فایروال ویندوز

دسته بندی نرم افزار امنیتی » فایروال - دیواره آتش | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/20 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 21450

Windows Firewall Control مدیریت فایروال ویندوز
Windows Firewall Control نرم افزار کاربردی و مفیدی برای افزایش سرعت دسترسی به تنظیمات فایروال ویندوز، ایجاد قوانین دلخواه برای هر برنامه ای که روی ویندوز نصب می شود (اجازه یا رد دسترسی به شبکه) و همچنین تعیین مشخصات و نحوه محدود سازی شبکه می باشد.
این برنامه باعث دسترسی سریع به تنظیمات فایروال ویندوز شده و با افزایش قابلیت های آن به شما اجازه مدیریت کامل شبکه را می دهد و نیاز های کاربران با تجربه، از جمله مدیران شبکه را برآورده می سازد.

Windows Firewall Control بعد از نصب در قسمت سینی ویندوز قرار می گیرد و توسط آن می توانید مشخصات امنیتی دلخواه خود مانند عدم محافظت شبکه ( خاموش کردن فایروال ویندوز ) یا حالت محافظت بالا ( بلاک کردن تمام اتصالات ورودی و خروجی شبکه ) را روی سیتم عامل خود اعمال نمایید. با بکار گیری این برنامه می توانید جزئیات ریزی را هم که در اتصالات برنامه های نصب شده روی ویندوز در شبکه رخ می دهد را رصد نموده و مشاهده کنید که هر برنامه ای از چه پورتی با استفاده ار چه پروتکلی به چه سروری متصل شده و در صورت نیاز دسترسی آن برنامه به شبکه را قطع نمایید.

Windows Firewall Control بعد از نصب به هیچ عنوان روی سرعت عملکرد سیستم تاثیر منفی نداشته و بدون ایجاد هر گونه مشکلی در روند معمول کار سیستم عامل، امکانات بیشتری به فایروال ویندوز اضافه می کند. این نرم افزار یک ابزار عالی برای کنترل بهتر روی قسمت های مختلف فایروال ویندوز می باشد به ویژه هنگامی که آن را به گونه ای تنظیم کنید تا هر برنامه ای که نصب می گردد ابتدا از این برنامه اجازه دسترسی به شبکه را دریافت نماید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: امنیتی » فایروال - دیواره آتش

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود