دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Abelssoft GoogleClean 2017.135 پاکسازی اطلاعات گوگل

Abelssoft GoogleClean پاکسازی اطلاعات گوگل
Abelssoft GoogleClean نرم افزاری جهت پاکسازی اطلاعات غیر ضروری که نرم افزارهای گوگل در سیستم ثبت کرده اند.
در حال حاضر گوگل سرویس ها و خدمات مختلفی و پر کاربردی را مانند Google Desktop, Google Chrome, Google Picasa, Google Earth و Google Toolbar برای کاربران اینترنت فراهم نموده است که در مقابل امکاناتی که به شما ارائه می دهند ، برخی از اطلاعات غیر ضروری شخصی شما مانند وب سایت هایی که بازدید می کنید، مطالبی که در اینترنت جستجو می کنید و … را نیز برای گوگل ارسال خواهند نمود. شما می توانید با این برنامه امنیت تمامی محصولات گوگل را یک جا حفظ کرده و از وقوع مشکلات بعدی جلوگیری کنید. با این برنامه از محصولات گوگل بدون درسر استفاده کنید و نگران از دست رفتن اطلاعات و یا لو رفتن آنها نباشید.

Abelssoft GoogleClean با استفاده از رادار گوگل خود تمام فعالیت‌های جاسوسی مجموعه نرم‌افزارهای گوگل اعم از Google Desktop، Google Toolbar ، Google Picasa ، Google Chrome و… را زیر نظر می‌ گیرد و مانع از سرقت اطلاعات شخصی شما توسط آن‌ها می‌شود. به کمک این برنامه مشخصات کاربری شما پنهان می‌‌شود، اطلاعات شخصی شما حذف می‌‌شوند و کوکی‌های جاسوسی گوگل به طور کامل پاکسازی می‌‌شوند.

 

FileWing Shredder 2017 5.0 حذف فایل ها بدون بازگشت

Abelssoft FileWing Shredder حذف فایل ها بدون بازگشت
FileWing Shredder نرم افزاری جهت از بین بردن فایل‌های مورد نظر کاربران می باشد و از بازیابی آنها جلوگیری می کند.

FileWing Shredder هفت روش مختلف حذف فایل را پیش روی شما قرار می‌دهد و از بین این هفت روش شما می توانید بهترین روش را برای این کار داشته باشید. در این الگوریتم های حذف فایل بین 1 تا 35 بار بر روی فایل اولیه ، اطلاعات نوشته می شود تا قابلیت بازیابی آنها از بین برود.

 

Wise Disk Cleaner 9.41 Build 655 + Portable پاکسازی هارد دیسک

Wise Disk Cleaner پاکسازی هارد دیسک
Wise Disk Cleaner نرم افزار کم حجم ولی در عین حال کارآمد و مفیدی جهت یافتن و پاک نمودن فایلهای غیر ضروری که ویندوز به آنها احتیاجی ندارد می باشد.
این نرم افزار بعد از اجرا شروع به جستجو جو میان فایلهای موجود در هارد دیسک نموده و می تواند میان میلیارد ها فایل ، فرمت ها و به عبارت دیگر فایل هایی که مورد نیاز ویندوز نیستند را مشخص و آنها را حذف کند.اکثرا این فایل ها غیر ضروری خیلی زیاد می باشند و فرمت مخصوص به خود را نیز دارند که باعث می شود شناسایی این فایلها برای کاربر به صورت دستی تقریبا غیر ممکن شود.

Wise Disk Cleaner بیش از 50 فرمت مختلف را پشتیبانی می کند که به راحتی می توان به جستجوی این فایل های اقدام کرد. بکارگیری این برنامه کم حجم بسیار راحت و آسان می باشد و هیچ گونه احتیاجی به آموزش ندارد و تنها لازم است با یک کلیک فایلها را پیدا و آنها را پاک کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Wise Disk Cleaner مواردی مانند : جستجوی سریع ، پاکسازی History IE ، زمان بندی پاکسازی فایلها ، گزارش دهی ستون های جست و جو با فرمت فایل اکسل ، شناسایی میلیون ها فایل اضافی که فضای هارد دیسک را اشغال کرده اند ، انتقال فایل ها در هنگام پاک کردن به داخل Recycle Bin یا به صورت مستقیم و یکباره و ... می باشند.

 

AllDup 4.0.12 Final + Portable حذف فایلهای تکراری

AllDup حذف فایلهای تکراری
AllDup نرم‌افزاری مفید در زمینه یافتن فایل های تکراری و پاک کردن آنها می باشد.
شما توسط این نرم افزار براحتی می‌توانید در میان فایلهای موجود در سیستم جستجو و کنید و هر فایل تکراری را که مشاهده کردید پاک کنید و فضای بیشتری از‌هارد دیسک را خالی کنید. AllDup با در اختیار داشتن ابزارهای مختلف جستجو مانند بر اساس نام فایل , پسوند فایل , محتوای فایل , تاریخ فایل و… مسیر شما را برای یافتن فایلهای تکراری راحت تر می‌کند. همچنین شما می توانید فایلهای فشرده Zip و Rar را با محدود کردن اندازه فایلها آنها را شناسایی کنید.
در واقع کافیست درایوی را که باید AllDup جستجو کند را مشخص کنید و پس از آن ملاحظه خواهید کرد که نرم افزار در عرض چند ثانیه لیستی از فایلهای تکراری را به همراه مشخصات کامل آن‌ها برای شما پیدا کرده است که هر کدام از فایل‌های تکراری در کنار هم قرار گرفته اند و شما می‌توانید به صورت کاملآ اتوماتیک از هر کدام از فایل‌ها یکی را به عنوان فایل اصلی در‌هارد کامپیوتر خود نگه دارید و مابقی را حذف کنید. این نرم افزار می تواند تا تمامی‌فیلم‌ها , موزیک‌ها , فایلهای فشرده , تصاویر , متون و… را نیز شناسایی کند.

 

O&O SafeErase Professional 8.10 Build 254 حذف و پاکسازی کامل اطلاعات

O&O SafeErase حذف و پاکسازی کامل اطلاعات
O&O SafeErase نرم افزار قدرتمندی جهت پاکسازی کامل و ایمن اطلاعات محرمانه و حساس است که پس از اتمام کار با آن برنامه های مخصوص بازیابی و بازگردانی فایل های پاک شده نیز نمی توانند اطلاعات را بازگردانی نمایند.با بکارگیری این ابزار قادر خواهید بود با چند کلیک اطلاعات و فایل های حساس خود را به شکلی ایمنپاک نمایید. این برنامه ، فایل ها را به نحوی حذف می کند که دیگر راهی به برای افراد غیر مجاز به منظور بازگردانی فایل های قدیمی و استفاده از آن ها باقی نمی گذارد. از طریق پاکسازی بوسیله این نرم افزار ، تمام فایل ها ، تنظیمات ، برنامه ها و سیستم عامل حذف می گردند ، به شکلی که بازیابی غیر ممکن می شود و نیز این توانایی در برنامه گنجانده شده است تا کلیه اطلاعات پارتیشن سیستم را بدون قابلیت بوت هم پاک نماید.
بعد از راه اندازی دوباره سیستم ، مراحل حذف به صورت خودکار شروع می شوند که در این بین مواردی همچون : سیستم گزارش های پیشرفته و مدیریت لیست ها برای روش پاک کردن چندباره از خصوصیات این برنامه به شمار می آیند. O&O SafeErase این توانایی را دارد که کلیه اطلاعات ذخیره شده در مرورگرها مانند : کوکی ها ، اطلاعات فرم ها و تاریخچه اینترنت را به شکلی کامل و یا به صورت انتخابی و جداگانه حذف نماید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار O&O SafeErase :
- حذف کامل اطلاعات مرورگر
- حذف کامل کامپیوتر و SSD ها
- دارای 6 روش پاکسازی و حذف اطلاعات
- پشتیبانی از پردازنده های چند هسته ای
- پاکسازی اطلاعات مربوط به اینترنت به منظور جلوگیری از سو استفاده
- حذف ایمن فایلها از دیسک و عدم بازگردانی آن ها توسط نرم افزارها بازیابی
- ساخت چند پروفایل در نرم افزار برای پاکسازی قسمت های مختلف سیستم
- پاک نمودن یک پارتیشن از هارد به صورت کامل و ایمن بدون امکان بازگردانی توسط نرم افزارهای بازیابی

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد