دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

O&O SafeErase Professional 11.0 Build 127 حذف و پاکسازی کامل اطلاعات

O&O SafeErase حذف و پاکسازی کامل اطلاعات
O&O SafeErase ابزاری جهت پاک سازی کامل اطلاعات مهم برای همیشه می باشد به صورتی که فایل های پاک شده توسط برنامه های بازگردانی اطلاعات نیز قابل بازیابی و ریکاوری نباشند.
این برنامه کاربردی می تواند اطلاعات حساس شما را با چند کلیک ساده و با استفاده از الگوریتم های پیچیده خود برای همیشه محو و نابود نماید تا در صورت فروش حافظه های جانبی و هارد دیسک های خود نیز نگران بازیابی آنها نباشید.

O&O SafeErase به خوبی قادر است تمامی اطلاعات موجود در مروگر اینترنتی شما شامل کوکی ها، تاریخچه وب گردی، حافظه کش، تاریخچه جستجو و... را به صورت یکجا و یا تکی با انتخاب شما حذف نماید تا افراد غیر مجاز امکان ردیابی فعالیت ها و حساب های شما نداشته باشند. اگر نیاز به پاکسازی کامل یک سیستم به همراه سیستم عامل داشته باشید این نرم افزار میتوانید بدون نیاز به بوت تمامی اطلاعات سیستمی، فایل ها، اطلاعات ویندوز و... را از طریق نوشتن و پاک کردن چند باره برای همیشه حذف نماید.

O&O SafeErase را می توان یکی از ابزار های جلوگیری از سرقت هویت نیز دانست زیرا با استفاده از این برنامه دیگر افراد غیر مجاز امکان دسترسی به اطلاعات محرمانه و مهم شما را نخواهند داشت. این نرم افزار دارای ویژگی های مانند: حذف دائمی فایل ها، پوشه ها، کارت های حافظه و فلش های USB، حذف تمام اطلاعات کامپیوتر، بدون نیاز به بوت، حذف تاریخچه و حافظه کش مربوط به وب گردی، شش روش مختلف جهت حذف اطلاعات محرمانه برای همیشه، گزارش های دقیق به منظور اثبات حذف، ابزار جستجو و تجزیه و تحلیل فایل های پاک شده ناامن، روش حذف سازگار با SSD ها (TRIM)، گزارش های پیشرفته و مدیریت فعالیت و... می باشد.

 

Eraser 6.2.0.2979 حذف فایلها بدون بازگشت


Eraser


Eraser نرم افزاری جهت پاک کردن فایل های و اطلاعات حساس شما است که دیگر امکان بازیابی آنها وجود نداشته باشد.
این برنامه این کار را با استفاده از جایگزین کردن پی در پی و چندین باره فایل های نا مرتبط به جای فایل اصلی شما که می خواهید آن را برای همیشه پاک کنید انجام می دهد تا دیگر برنامه های بازگردانی فایل نیز به هیچ عنوان توانایی شناسایی ریشه فایل و بازیابی آن را نداشته باشند.

Eraser فایلهای شما را یک بار و برای همیشه پاک خواهد کرد. همواره یکی از مشکلات داده های حساس دیجیتال مشکل نابود کردن آنهاست که چطور می توان آنها را برای همیشه ازبین برد و نگران بازیابی آنها نبود؛ این مشکل معمولا در سازمانهای بزرگ به صورت تجزیه های فیزیکی سخت افزار انجام میگیرد که برای کاربران خانگی راه حل مناسبی نیست. این برنامه به خوبی می تواند با کپی کردن مکرر، جاگیزین نمودن فایلها با یکدیگر و بازنویسی چند باره آنها توسط الگوهای پیش فرض خود فایلها را برای همیشه نابود کند و خیال شما بابت بازگردانی آنها راحت باشد که حتی یک بیت از آنها نیز قابل بازیابی نمی باشد.

Eraser دارای 13 روش و الگوریتم های مختلف جهت پاک نمودن اطلاعات حساس می باشد که بعضی از آنها مورد تایید ارتش ایالات متحده نیز میباشند که خود گویای کارآمدی این روش ها می باشد. نکته ای که باید به آن توجه داشت مقداری زمان بر بودن فرآیند حذف فایل ها می باشد که با توجه به عملیاتی که جهت نابود کردن اطلاعات روی آنها انجام می شود این زمان منطقی به نظر می رسد.

 

Wise Disk Cleaner 9.42 Build 656 + Portable پاکسازی هارد دیسک

Wise Disk Cleaner پاکسازی هارد دیسک
Wise Disk Cleaner نرم افزار کم حجم ولی در عین حال کارآمد و مفیدی جهت یافتن و پاک نمودن فایلهای غیر ضروری که ویندوز به آنها احتیاجی ندارد می باشد.
این نرم افزار بعد از اجرا شروع به جستجو جو میان فایلهای موجود در هارد دیسک نموده و می تواند میان میلیارد ها فایل ، فرمت ها و به عبارت دیگر فایل هایی که مورد نیاز ویندوز نیستند را مشخص و آنها را حذف کند.اکثرا این فایل ها غیر ضروری خیلی زیاد می باشند و فرمت مخصوص به خود را نیز دارند که باعث می شود شناسایی این فایلها برای کاربر به صورت دستی تقریبا غیر ممکن شود.

Wise Disk Cleaner بیش از 50 فرمت مختلف را پشتیبانی می کند که به راحتی می توان به جستجوی این فایل های اقدام کرد. بکارگیری این برنامه کم حجم بسیار راحت و آسان می باشد و هیچ گونه احتیاجی به آموزش ندارد و تنها لازم است با یک کلیک فایلها را پیدا و آنها را پاک کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Wise Disk Cleaner مواردی مانند : جستجوی سریع ، پاکسازی History IE ، زمان بندی پاکسازی فایلها ، گزارش دهی ستون های جست و جو با فرمت فایل اکسل ، شناسایی میلیون ها فایل اضافی که فضای هارد دیسک را اشغال کرده اند ، انتقال فایل ها در هنگام پاک کردن به داخل Recycle Bin یا به صورت مستقیم و یکباره و ... می باشند.

 

Abelssoft GoogleClean 2017.135 پاکسازی اطلاعات گوگل

Abelssoft GoogleClean پاکسازی اطلاعات گوگل
Abelssoft GoogleClean نرم افزاری جهت پاکسازی اطلاعات غیر ضروری که نرم افزارهای گوگل در سیستم ثبت کرده اند.
در حال حاضر گوگل سرویس ها و خدمات مختلفی و پر کاربردی را مانند Google Desktop, Google Chrome, Google Picasa, Google Earth و Google Toolbar برای کاربران اینترنت فراهم نموده است که در مقابل امکاناتی که به شما ارائه می دهند ، برخی از اطلاعات غیر ضروری شخصی شما مانند وب سایت هایی که بازدید می کنید، مطالبی که در اینترنت جستجو می کنید و … را نیز برای گوگل ارسال خواهند نمود. شما می توانید با این برنامه امنیت تمامی محصولات گوگل را یک جا حفظ کرده و از وقوع مشکلات بعدی جلوگیری کنید. با این برنامه از محصولات گوگل بدون درسر استفاده کنید و نگران از دست رفتن اطلاعات و یا لو رفتن آنها نباشید.

Abelssoft GoogleClean با استفاده از رادار گوگل خود تمام فعالیت‌های جاسوسی مجموعه نرم‌افزارهای گوگل اعم از Google Desktop، Google Toolbar ، Google Picasa ، Google Chrome و… را زیر نظر می‌ گیرد و مانع از سرقت اطلاعات شخصی شما توسط آن‌ها می‌شود. به کمک این برنامه مشخصات کاربری شما پنهان می‌‌شود، اطلاعات شخصی شما حذف می‌‌شوند و کوکی‌های جاسوسی گوگل به طور کامل پاکسازی می‌‌شوند.

 

FileWing Shredder 2017 5.0 حذف فایل ها بدون بازگشت

Abelssoft FileWing Shredder حذف فایل ها بدون بازگشت
FileWing Shredder نرم افزاری جهت از بین بردن فایل‌های مورد نظر کاربران می باشد و از بازیابی آنها جلوگیری می کند.

FileWing Shredder هفت روش مختلف حذف فایل را پیش روی شما قرار می‌دهد و از بین این هفت روش شما می توانید بهترین روش را برای این کار داشته باشید. در این الگوریتم های حذف فایل بین 1 تا 35 بار بر روی فایل اولیه ، اطلاعات نوشته می شود تا قابلیت بازیابی آنها از بین برود.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد