دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

O&O SafeErase Professional 8.10 Build 254 حذف و پاکسازی کامل اطلاعات

دسته بندی نرم افزار امنیتی » حذف و پاکسازی اطلاعات | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/3 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19610

O&O SafeErase حذف و پاکسازی کامل اطلاعات
O&O SafeErase نرم افزار قدرتمندی جهت پاکسازی کامل و ایمن اطلاعات محرمانه و حساس است که پس از اتمام کار با آن برنامه های مخصوص بازیابی و بازگردانی فایل های پاک شده نیز نمی توانند اطلاعات را بازگردانی نمایند.با بکارگیری این ابزار قادر خواهید بود با چند کلیک اطلاعات و فایل های حساس خود را به شکلی ایمنپاک نمایید. این برنامه ، فایل ها را به نحوی حذف می کند که دیگر راهی به برای افراد غیر مجاز به منظور بازگردانی فایل های قدیمی و استفاده از آن ها باقی نمی گذارد. از طریق پاکسازی بوسیله این نرم افزار ، تمام فایل ها ، تنظیمات ، برنامه ها و سیستم عامل حذف می گردند ، به شکلی که بازیابی غیر ممکن می شود و نیز این توانایی در برنامه گنجانده شده است تا کلیه اطلاعات پارتیشن سیستم را بدون قابلیت بوت هم پاک نماید.
بعد از راه اندازی دوباره سیستم ، مراحل حذف به صورت خودکار شروع می شوند که در این بین مواردی همچون : سیستم گزارش های پیشرفته و مدیریت لیست ها برای روش پاک کردن چندباره از خصوصیات این برنامه به شمار می آیند. O&O SafeErase این توانایی را دارد که کلیه اطلاعات ذخیره شده در مرورگرها مانند : کوکی ها ، اطلاعات فرم ها و تاریخچه اینترنت را به شکلی کامل و یا به صورت انتخابی و جداگانه حذف نماید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار O&O SafeErase :
- حذف کامل اطلاعات مرورگر
- حذف کامل کامپیوتر و SSD ها
- دارای 6 روش پاکسازی و حذف اطلاعات
- پشتیبانی از پردازنده های چند هسته ای
- پاکسازی اطلاعات مربوط به اینترنت به منظور جلوگیری از سو استفاده
- حذف ایمن فایلها از دیسک و عدم بازگردانی آن ها توسط نرم افزارها بازیابی
- ساخت چند پروفایل در نرم افزار برای پاکسازی قسمت های مختلف سیستم
- پاک نمودن یک پارتیشن از هارد به صورت کامل و ایمن بدون امکان بازگردانی توسط نرم افزارهای بازیابی
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: امنیتی » حذف و پاکسازی اطلاعات

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود