دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Abelssoft GoogleClean 2017.135 پاکسازی اطلاعات گوگل

دسته بندی نرم افزار امنیتی » حذف و پاکسازی اطلاعات | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/24 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19675

Abelssoft GoogleClean پاکسازی اطلاعات گوگل
Abelssoft GoogleClean نرم افزاری جهت پاکسازی اطلاعات غیر ضروری که نرم افزارهای گوگل در سیستم ثبت کرده اند.
در حال حاضر گوگل سرویس ها و خدمات مختلفی و پر کاربردی را مانند Google Desktop, Google Chrome, Google Picasa, Google Earth و Google Toolbar برای کاربران اینترنت فراهم نموده است که در مقابل امکاناتی که به شما ارائه می دهند ، برخی از اطلاعات غیر ضروری شخصی شما مانند وب سایت هایی که بازدید می کنید، مطالبی که در اینترنت جستجو می کنید و … را نیز برای گوگل ارسال خواهند نمود. شما می توانید با این برنامه امنیت تمامی محصولات گوگل را یک جا حفظ کرده و از وقوع مشکلات بعدی جلوگیری کنید. با این برنامه از محصولات گوگل بدون درسر استفاده کنید و نگران از دست رفتن اطلاعات و یا لو رفتن آنها نباشید.

Abelssoft GoogleClean با استفاده از رادار گوگل خود تمام فعالیت‌های جاسوسی مجموعه نرم‌افزارهای گوگل اعم از Google Desktop، Google Toolbar ، Google Picasa ، Google Chrome و… را زیر نظر می‌ گیرد و مانع از سرقت اطلاعات شخصی شما توسط آن‌ها می‌شود. به کمک این برنامه مشخصات کاربری شما پنهان می‌‌شود، اطلاعات شخصی شما حذف می‌‌شوند و کوکی‌های جاسوسی گوگل به طور کامل پاکسازی می‌‌شوند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: امنیتی » حذف و پاکسازی اطلاعات

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود