دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Abelssoft GoogleClean 2017.133 پاکسازی اطلاعات گوگل

دسته بندی نرم افزار امنیتی » حذف و پاکسازی اطلاعات | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/2 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 10628

Abelssoft GoogleClean پاکسازی اطلاعات گوگل
Abelssoft GoogleClean 2017.133 نرم افزاری جهت پاکسازی اطلاعات غیر ضروری که نرم افزارهای گوگل در سیستم ثبت کرده اند.
در حال حاضر گوگل سرویس ها و خدمات مختلفی و پر کاربردی را مانند Google Desktop, Google Chrome, Google Picasa, Google Earth و Google Toolbar برای کاربران اینترنت فراهم نموده است که در مقابل امکاناتی که به شما ارائه می دهند ، برخی از اطلاعات غیر ضروری شخصی شما مانند وب سایت هایی که بازدید می کنید، مطالبی که در اینترنت جستجو می کنید و … را نیز برای گوگل ارسال خواهند نمود. شما می توانید با این برنامه امنیت تمامی محصولات گوگل را یک جا حفظ کرده و از وقوع مشکلات بعدی جلوگیری کنید. با این برنامه از محصولات گوگل بدون درسر استفاده کنید و نگران از دست رفتن اطلاعات و یا لو رفتن آنها نباشید.
Abelssoft GoogleClean با استفاده از رادار گوگل خود تمام فعالیت‌های جاسوسی مجموعه نرم‌افزارهای گوگل اعم از Google Desktop، Google Toolbar ، Google Picasa ، Google Chrome و… را زیر نظر می‌ گیرد و مانع از سرقت اطلاعات شخصی شما توسط آن‌ها می‌شود. به کمک این برنامه مشخصات کاربری شما پنهان می‌‌شود، اطلاعات شخصی شما حذف می‌‌شوند و کوکی‌های جاسوسی گوگل به طور کامل پاکسازی می‌‌شوند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: امنیتی » حذف و پاکسازی اطلاعات

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود