دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Ashampoo File Wiper 1.0.0.14841 پاک کردن همیشگی فایلها

دسته بندی نرم افزار امنیتی » حذف و پاکسازی اطلاعات | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/9 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 17381

Ashampoo File Wiper پاک کردن همیشگی فایلها
Ashampoo File Wiper 12.00.32 نرم افزار مفید و کاربردی جهت از بین بردن کامل فایلها و در واقع نابود سازی اطلاعات برای همیشه از روی انواع حافظه ها می باشد.
با استفاده از این نرم افزار می توان فایلها و پوشه ها را به شکلی پاک کردن که دیگر کسی به آنها دسترسی نداشته باشد و قابل بازگردانی نباشند.نرم افزار Ashampoo File Wiper به آسانی فایلها را حذف نموده و امنیت کامل را در مورد اطلاعاتی که نمی خواهید به هیچ عنوان کسی به آنها دسترسی پیدا کند را به روش مخصوص خود فراهم می کند.
شرکت معروف Ashampoo از شناخته شده ترین کمپانی های تولید کننده نرم افزار در جهان است که بدون تردید هر کسی با سیستم و رایانه سر و کار داشته باشد نام این شرکت به گوشش آشناست تا بحال از برنامه های ساخت آن استفاده نموده است.این شرکت برنامه سار در تکمیل مجموعه خود نرم افزار Ashampoo File Wiper را ارائه نموده ، که یک ابزار فوق العاده جهت حذف همیشگی اطلاعات و فایلهای شخصی می باشد که کمک شایانی به حفظ حریم شخصی افراد نموده است. این نرم افزار بعد از حذف اطلاعات ، جهت جلوگیری از بازیابی اطلاعت اقدام به بازنویسی هارد شما می کند ، با بکارگیری این برنامه دیگر نگران بازیابی اطلاعات خود نیز نستید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: امنیتی » حذف و پاکسازی اطلاعات

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود