دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

AllDup 4.0.12 Final + Portable حذف فایلهای تکراری

دسته بندی نرم افزار امنیتی » حذف و پاکسازی اطلاعات | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/17 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 22648

AllDup حذف فایلهای تکراری
AllDup نرم‌افزاری مفید در زمینه یافتن فایل های تکراری و پاک کردن آنها می باشد.
شما توسط این نرم افزار براحتی می‌توانید در میان فایلهای موجود در سیستم جستجو و کنید و هر فایل تکراری را که مشاهده کردید پاک کنید و فضای بیشتری از‌هارد دیسک را خالی کنید. AllDup با در اختیار داشتن ابزارهای مختلف جستجو مانند بر اساس نام فایل , پسوند فایل , محتوای فایل , تاریخ فایل و… مسیر شما را برای یافتن فایلهای تکراری راحت تر می‌کند. همچنین شما می توانید فایلهای فشرده Zip و Rar را با محدود کردن اندازه فایلها آنها را شناسایی کنید.
در واقع کافیست درایوی را که باید AllDup جستجو کند را مشخص کنید و پس از آن ملاحظه خواهید کرد که نرم افزار در عرض چند ثانیه لیستی از فایلهای تکراری را به همراه مشخصات کامل آن‌ها برای شما پیدا کرده است که هر کدام از فایل‌های تکراری در کنار هم قرار گرفته اند و شما می‌توانید به صورت کاملآ اتوماتیک از هر کدام از فایل‌ها یکی را به عنوان فایل اصلی در‌هارد کامپیوتر خود نگه دارید و مابقی را حذف کنید. این نرم افزار می تواند تا تمامی‌فیلم‌ها , موزیک‌ها , فایلهای فشرده , تصاویر , متون و… را نیز شناسایی کند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: امنیتی » حذف و پاکسازی اطلاعات

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود