دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Eraser 6.2.0.2979 حذف فایلها بدون بازگشت

دسته بندی نرم افزار امنیتی » حذف و پاکسازی اطلاعات | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/8 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18980

Eraser


Eraser نرم افزاری جهت پاک کردن فایل های و اطلاعات حساس شما است که دیگر امکان بازیابی آنها وجود نداشته باشد.
این برنامه این کار را با استفاده از جایگزین کردن پی در پی و چندین باره فایل های نا مرتبط به جای فایل اصلی شما که می خواهید آن را برای همیشه پاک کنید انجام می دهد تا دیگر برنامه های بازگردانی فایل نیز به هیچ عنوان توانایی شناسایی ریشه فایل و بازیابی آن را نداشته باشند.

Eraser فایلهای شما را یک بار و برای همیشه پاک خواهد کرد. همواره یکی از مشکلات داده های حساس دیجیتال مشکل نابود کردن آنهاست که چطور می توان آنها را برای همیشه ازبین برد و نگران بازیابی آنها نبود؛ این مشکل معمولا در سازمانهای بزرگ به صورت تجزیه های فیزیکی سخت افزار انجام میگیرد که برای کاربران خانگی راه حل مناسبی نیست. این برنامه به خوبی می تواند با کپی کردن مکرر، جاگیزین نمودن فایلها با یکدیگر و بازنویسی چند باره آنها توسط الگوهای پیش فرض خود فایلها را برای همیشه نابود کند و خیال شما بابت بازگردانی آنها راحت باشد که حتی یک بیت از آنها نیز قابل بازیابی نمی باشد.

Eraser دارای 13 روش و الگوریتم های مختلف جهت پاک نمودن اطلاعات حساس می باشد که بعضی از آنها مورد تایید ارتش ایالات متحده نیز میباشند که خود گویای کارآمدی این روش ها می باشد. نکته ای که باید به آن توجه داشت مقداری زمان بر بودن فرآیند حذف فایل ها می باشد که با توجه به عملیاتی که جهت نابود کردن اطلاعات روی آنها انجام می شود این زمان منطقی به نظر می رسد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: امنیتی » حذف و پاکسازی اطلاعات

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود