دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CPU-Z 1.78 Windows + Android 1.22 مشاهده اطلاعات CPU

CPU-Z مشاهده اطلاعات CPU
CPU-Z نرم افزاری جهت نمایش اطلاعات جامع و کاملی در مورد ریز پردازنده سیستم ( CPU ) می باشد.
در صورت نیاز به مشاهده اطلاعات كامل CPU مورد استفاده در سیستم خود و اطلاع از جزئیات دقیق آن می توانید با اجرای این ابزار مفید به جزئی ترین مشخصات CPU دسترسی داشته باشید. این برنامه کم حجم تمام اجزای سازنده ریز پردازنده سیستم شما را زیر و رو نموده و نتایج حاصل را به شکل گزارش کاملی به همراه مشخصات مرتبط با كاشه ها یا همان حافظه نهان (Cache) و نیز مادر برد سیستم در اختیارتان قرار می دهد.

نرم افزار CPU-Z این امکان را به شما می دهد تا از تمامی قطعات مورد استفاده در سیستم خود مطلع شوید. مشخصات کاملی در خصوص CPU شامل اسم کامل پردازنده ، نام تجاری ، تکنولوژی استفاده شده در CPU و سرعت و میزان كش قابل دسترس توسط CPU و ... را برایتان به نمایش می گذارد. اگر ریز پردازنده مورد استفاده شما داری دو هسته باشد در سربرگ Cache موجود در این برنامه قادر خواهید بود مشخصات و اطلاعات کامل مربوط به Cache Level 1 و Cache Level 2 را مشاهده نمایید.

قابلیتهای کلیدی نرم افزار CPU-Z مواردی مانند : حجم بسیار پایین آن و استفاده راحت از آن ، نمایش اطلاعات دقیق ریز پرداشنده ( CPU ) نظیر نوع ، سرعت و میزان کش قرار گرفته ، نمایش اطلاعات مادربرد سیستم و کارخانه سازنده مادر برد ، چیپست استفاده شده ، مدل ، نمایش نسخه و تاریخ ساخت Bios ، اطلاعات کامل کارت گرافیک و سرعت قابل دسترس آن ، نمایش اطلاعات کامل رم مورد استفاده روی سیستم و ... می باشند.

 

DriverMax Pro 9.16.0.68 مدیریت و آپدیت درایورها

DriverMax مدیریت و آپدیت درایورها
DriverMax نرم افزار مفیدی جهت دریافت بروز ترین درایور های قطعات سخت افزاری سیستم می باشد.
همانگونه که می دانید پیدا کردن درایور های سیستم و نصب آنها از طریق اینترنت کار دشوار و وقت گیری است شما با استفاده از این برنامه برای بروز رسانی و پیدا کردن آخرین ورژن درایورهای سیستم خود میتوانید استفاده کنید. این نرم افزار درایور هایی که نیاز به آپدیت شدن دارند را شناسایی کرده و در طول زمانی کوتاه آنها را جایگزین درایور قدیمی میکند و همچنین درایور های جدید را به صورت فایل فشرده در می آورد.
DriverMax ویندوز 7 ، ویستا و Xp را پشتیبانی کرده و درایور ها را برای کاربرانی که از این ویندوزها استفاده میکنند آماده کرده است.

 

Wise Program Uninstaller 1.98 Build 107 + Portable حذف کامل برنامه های نصب شده

Wise Program Uninstaller حذف کامل برنامه های نصب شده
Wise Program Uninstaller نرم افزار کاربردی و سبکی جهت حذف کامل برنامه های نصب شده اضافی در حالتهای Forced Uninstall و Safe Uninstall می باشد.
این نرم افزار تمامی برنامه ها و فایل های اضافی ناخواسته روی سیستم شما را که راهی برای پاک کردن آنها ندارید، به صورت کامل و بدون باقی گذاشتن رد پایی از آنها در ویندوز پاک می کند.

Wise Program Uninstaller با امکانات جالبی که در اختیارتان قرار می دهد دیگر نیازی به استفاده از ابزار پیش فرض حذف نرم افزار خود ویندوز نخواهید داشت و به آسانی بعد از اجرا لیستی از برنامه های نصب شده روی سیستم با جزئیات کامل مانند نام، شرکت سازنده، ناشر، حجم مورد استفاده، تاریخ نصب و راه اندازی و ... را در اختیارتان قرار می دهد. اگر تعداد برنامه های نصب شده روی سیستمتان زیاد است توسط ابزار جستجو واقعا سریع این برنامه می توانید برنامه مورد نظر را جستجو نمایید.

Wise Program Uninstaller دارای دو حالت Forced Uninstall و Safe Uninstall برای پاک کردن برنامه های می باشد. هنگامی که برنامه ساده ای را می خواهید پاک کنید و از قبل می دانید که فایلی از خود باقی نمی گذارد به راحتی با استفاده از حالت Safe Uninstall برنامه مورد نظر را پاک کنید. اما اگر با نرم افزار های حجیم و پیچیده سروکار دارید و بعد از پاک کردن تعداد زیادی فایل ناخواسته روی سیستم از خود بجایی می گذارند با استفاده از حالت Forced Uninstall کاری کنید که سیستم حتی به یاد نیاورد روزی چنین برنامه ای روی آن نصب شده بود!

 

Macrorit Disk Partition Expert Unlimited 4.1.1 + Portable مدیریت پارتیشن ها

Macrorit Disk Partition Expert Unlimited مدیریت پارتیشن ها
Macrorit Disk Partition Expert از جدیدترین برنامه های مدیریت پارتیشن و هارد دیسک می باشد که امکانات فراوانی را برای گسترش پارتیشن سیستم، تغییر اندازه پارتیشن ، انتقال، ایجاد، فرمت و حذف پارتیشن در اختیار کاربران قرار می دهد.
این نرم افزار دارای تکنولوژی پیشرفته ای جهت حفاظت از اطلاعات در حال جابجایی می باشد که آن را مدیون الگوریتم منحصر به فردی می باشد که در طراحی آن به کار رفته است که تمام اینها به معنی تضمین 100% ایمنی داده های در حال جابجایی در عین سرعت بسیار بالا می باشد.

Macrorit Disk Partition Expert دارای قابلیت های مانند :
افزودن فضای پارتیشن NTFS ، اضافه نمودن به فضای پارتیشن سیستم بدون راه اندازی مجدد ، بهبود سرعت هارد دیسک در خواندن و نوشتن داده ها، به ویژه برای هارد های SSD ، به روز رسانی به رابط کاربری معروف ویندوز 8 / آفیس 2013 ، اضافه شده نسخه قابل حمل برای ویندوز ، تبدیل MBR به GPT بدون از دست دادن داده ها ، پاک کردن فضای آزاد / فضای اختصاص نیافته ، کوتاه شدن زمان بارگذاری ، تبدیل Primary partition به Logical بدون از دست دادن داده ها و بالعکس ، پشتیبانی برای تغییر اندازه پارتیشن FAT32 تا 2TB ، حداکثر عملکرد هارد دیسک و ثبات دیسک ، تغییر اندازه فوق العاده سریع پارتیشن و ... می باشد.

 

DiskDigger 1.12.0.1873 بازیابی اطلاعات پاک شده هارد دیسک

DiskDigger بازیابی اطلاعات پاک شده
DiskDigger نرم افزاری جهت بازیابی انواع اطلاعات پاک شده و از دست رفته می باشد.
این نرم افزار سبک و کم حجم به خوبی می تواند تمامی اطلاعات و داده های شما را که به صورت تصادفی و یا به هر دلیلی از روی هارد دیسک و انواع ابزارهای ذخیره سازی پاک شده و آنها را از دست داده اید برایتان بازگردانی نماید. این برنامه در عین سادگی و آسانی کار با آن دارای موتور بازیابی بسیار قدرتمندی می باشد. بخش جادوگر برنامه یا همان Wizard باعث می شود استفاده از این ابزار به گونه ای راحت شود که کاربر طی چند مرحله ساده و از پیش تعیین شده با انتخاب و مشخص کردن گزینه های مورد نیاز کل فرآیند بازیابی اطلاعات را انجام دهد.

DiskDigger از پارتیشن هایی با فرمت FAT، NTFS و exFAT پشتیبانی می کند و توانایی بازیابی طیف وسیعی از فایل های کاربردی مانند عکس ها و تصاویر ، اسناد، فایلهای ویدئو و فیلم ها، آرشیو ها، فایلهای ایمیج ، DLL ها و فایل های اجرایی را داراست.
بعد از اسکن پارتیشن انتخاب شده لیستی از فایلهای پیدا شده به نمایش گذاشته می شود و می توانید فایل های مورد نیاز خود را که پاک شده اند انتخاب و بازیابی نمایید. زمانی که صرف بازیابی اطلاعات پاک شده می شود بستگی به تعداد و حجم فایل های انتخاب شده دارد و ممکن است بین یک دقیقه تا چند ساعت طول بکشد و با توجه به اینکه این برنامه تاثیر چندانی روی عمکرد سیستم ندارد و مقدار کمی از منابع سیستم را استفاده می کند به راحتی می توانید در زمان بازیابی اطلاعات پاک شده به کارهای دیگر خود نیز رسیدگی نمایید.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد