دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

OpenAL 2.0.7.0 رندر صداهای سه بعدی

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/04/9 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 12757

رندر صداهای سه بعدی
OpenAL 2.0.7.0 نرم افزار پیش نیاز لازم جهت پخش صداهای چند کاناله وابسته به موقعیت مکانی در برنامه‌ های مختلف نظیر انواع بازی ها می باشد.
هدف اصلی از طراحی OpenAL رندر تاثیر گذار و کارآمد صداهای سه بعدی چند کاناله وابسته به موقعت مکانی بوده و قالب و قرارداد های بکار رفته در این API بسیار به OpenGL شبیه می باشد و از آن تاثیر زیادی گرفته است. در حال حاضر کتابخانه های زیادی می باشند که ادعای کار کردن با سخت افزارهای صوتی در سطوح پایین را دارند. ولی طراحان این کتابخانه ها در طراحی های خود مواردی را لحاظ می کنند که این کتابخانه را به کتابخانه ای ممتاز تبدیل نماید ، اول از همه آنها از OpenGL API تقلید نموده اند که یکی از بهترین API هایی می باشد که تاکنون طراحی شده است.نکته :
- در بعضی از بازی ها که با ارور Openal32.dll مواجه می شوید باید از OpenAL استفاده نمایید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود