دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

MyKeyFinder Plus 2017.6.0 فعال سازی نرم افزارهای نصب شده

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/17 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19603

MyKeyFinder فعال سازی نرم افزارهای نصب شده
MyKeyFinder نرم افزاری جهت یافتن و بدست آوردن کد فعال سازی نرم‌افزارهای نصب شده می باشد.
فرض کنید شما ویندوز یا یا مجموعه آفیس خودتان را توسط سریالی خاص فعال کرده اید و هم اکنون برنامه از کار افتاده و شما سریال استفاده شده را فراموش کرده اید. اینجاست که MyKeyFinder به کمک شما می آید و با آنالیز ویندوز ، رجیستری و کلیپ بورد ویندوز سریال را برای شما بازیابی می کند. علاوه بر آن شما توانایی یافتن هر نرم افزاری که توسط سریال فعال کرده اید دارید و می توانید ، تنها بعد از اسکن انها را بازیابی نمایید. این ابزار کمترین فشار را روی منابع سیستمی وارد می کند و روی اکثر ویندوزها قابلیت نصب دارد.


بعد از نصب به صورت آنلاین برنامه را اجرا کنید، یک ایمیل معتبر وارد کنید. لینک فعال سازی برنامه به همان ایمیل ارسال می گردد.

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود