دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

WinMend Auto Shutdown 2.1.0.0 خاموش کردن کامپیوتر در زمان مشخص

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/14 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 21604

WinMend Auto Shutdown خاموش کردن کامپیوتر در زمان مشخص
WinMend Auto Shutdown نرم افزار کاربردی و رایگانی که قادر است کامپیوتر را بر اساس زمان بندی که شما برایش مشخص می کنید به صورت خودکار خاموش نماید.
این برنامه توانایی زمان بندی روزانه را هم داراست یعنی می توانید تعیین نمایید تا سیستمتان هر روز سر یک ساعت مشخصی خاموش شود و به این صورت دیگه احتیاجی نیست که هر روز آن را مجدد تنظیم کنید و یا اینکه مشخص نمایید که فقط همان یک روزی که می خواهید سر ساعت مشخصی ( 4 صبح ) خاموش شود. حالت دیگری که می توانید برای برنامه تعیین کنید به این صورت است که مثلا کامپیوترتان بعد از گذشت مدت زمان معینی مثلا ( 8 ساعت دیگر ) خاموش شود. جدای از قابلیت خاموش کردن اتوماتیک ، WinMend Auto Shutdown توانایی Restart ، Log off ، و Sleep کردن کامپیوتر را هم بر اساس برنامه زمان بندی که برایش تعریف می کنید داراست.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود