دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Auto Power-on Shut-down 2.83 روشن و خاموش کردن خودکار کامپیوتر

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/1 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19446

Auto Power-on Shut-down روشن و خاموش کردن خودکار کامپیوتر
Auto Power-on Shut-down نرم افزار کم حجم و کاربردی به منظور خاموش کردن سیستم به صورت خودکار و همچنین روشن کردن سیستم به صورت اتوماتیک از حالت Hibernation و انجام عملی خاص در یک زمان مشخص می باشد.
در صورتی که در مواردی احتیاج دارید سیستم خود را به گونه ای تنظیم نمایید تا به شکل خودکار خاموش و یا روشن شده و دستورات خاصی مانند بروزرسانی برنامه ها ، آپدیت بسته های امنیتی ، شروع دانلود و پایان آن در زمان تعیین شده و … را انجام دهد، این نرم افزار می تواند تقریبا تمامی نیاز های شما را برطرف سازد. با بکارگیری این نرم افزار می توانید ، برنامه ریزی دقیقی برای سیستم انجام دهید تا در زمان مشخص روشن شده و دستورات شما انجام شوند و یا اینکه در چه زمانی خاموش شود. همچنین قادر خواهید بود در صورت نیاز به جای خاموش کردن کامل سیستم آن را به حالت Standby بببرید.
از دیگر قابلیت های کلیدی نرم افزار Auto Power-on Shut-down می توان از مواردی همچون : همگام سازی ساعت ویندوز با ساعت دقیق جهانی ، خارج نمودن سیستم از حالت StandBy ، اجرا یا اتمام فعالیت برنامه ها، باز کردن فایل ها و Url های خاص در زمان تعیین شده ، پخش فایل های mp3 ، wma، wav و حتی flash در زمان های معیین ، فعال نمودن حالت Standby در ساعتی خاص ، قابلیت زمان بندی به شکل ماهانه ، روزانه ، روزی از هفته ، یک بار در کل و ... ، Log Off نمودن زمان بندی شده سیستم ، بردن سیستم به حالت Hibernate ، خاموش نمودن مانیتور در زمانی خاص و ... نام برد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود