دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

BluffTitler Ultimate 13.1.0.1 ساخت متون سه‌ بعدی

BluffTitler ساخت متون سه‌ بعدی
BluffTitler نرم افزاری جهت ساخت متون سه‌ بعدی به صورت حرفه‌ ای و متحرک می باشد.
با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید متون سه بعدی زیبای مورد علاقه خود را خلق کنید. در حالی که دانش چندانی در مورد طراحی سه بعدی نیز نداشته باشید هم این برنامه می تواند شما را به یک 3D کار تبدیل نماید!

BluffTitler متون شما را به گونه ای که دقیقا مورد نظر شماست تبدیل به حالت سه بعدی می کند و می توانید کوچکترین موارد را نیز به دلخواه خود تنظیم نمایید، مواردی همچون : محل قرار گیری متن در یک کادر ( وسط چین، راست چین و ... )، موقعیت، چرخش، اندازه فونت، رنگ، شفافیت، فاصله و مختصات دقیق (از طریق X، Y، Z)، تنظیم لایه به حالت دوربین، چرخش و میدان دید،

BluffTitler علاوه بر تنظیمات دقیق و ریزی که در اختیارتان قرار می دهد تعداد زیادی افکت از پیش طراحی شده نیز در خود جایی داده تا در صورت نیاز به منظور افزایش سرعت کار، از آنها استفاده نمایید و طرح های خود بعد از اعمال این افکت های پیش نیاز، سفارشی نمایید.


توضیحات :
- قبل از نصب نرم افزار BluffTitler پیش نیاز آن یعنی "Microsoft DirectX" را نصب نمایید.
Install "Microsoft DirectX" before run setup


 

Aurora 3D Animation Maker 16.01.07 ساخت انیمیشن سه بعدی

Aurora 3D Animation Make ساخت انیمیشن سه بعدی
Aurora 3D Animation Maker نرم افزای حرفه ای برای ساختن انیمیشن های سه بعدی با استفاده از قاب های کلیدی ( KeyFrame ) می باشد.
توسط این نرم افزار کاربران مبتدی هم می توانند جدای از تصاویر ، انیمیشن های متحرک نسبتا حرفه ای را هم ایجاد و طراحی نمایند. همچنین انیمیشن هایی که در بسیاری از سایت ها به عنوان بنرهای تبلیغاتی بکار گرفته می شوند یا به عنوان پروژه توسط کارآموزان عرضه می گردند ، تعداد بالایی از قابلیت های مفید کار را برای کاربران تازه کار نیز فراهم کرده است.با استفاده از Aurora 3D Animation Maker به آسانی می توان با کنار هم قرار دادن Object های گوناگون و مقداری هم سلیقه زیباترین انیمیشن های سه بعدی را بوجود آورید بدون این که نیاز باشد کدنویسی انجام دهید یا آموزش های خاصی را گذرانده باشید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Aurora 3D Animation Maker مواردی مانند : خروجی گرفتن به اشکال مختلف نظیر فیلم یا اسلاید SWF ، انعطاف پذیری بالای نرم افزار در طراحی ، امکانات متنوع برای ویرایش انیمیشن ها ، طراحی انیمیشن های سه بعدی تقریبا حرفه ای ، بکارگیری انواع Object ها در طراحی نظیر عکس ها ، متن ها ، لوگو ها و ... ، استفاده در بنرهای تبلیغاتی از انیمیشن های طراحی شده ، در اختیار داشتن 3000 مدل مختلف از انواع Object های آماده ، در دسترس بودن بیش از 60 طرح حرفه ای آماده در خود نرم افزار ، بیش از 60 مدل فونت فانتزی و اختصاصی و ... می باشند.

 

NextLimit Maxwell Render 4.0.0.8 + Plugins موتور رندر

NextLimit Maxwell Render + Plugins موتور رندر
NextLimit Maxwell Render موتور رندر قدرتمند و گران قیمتی می باشد که به خوبی بین طراحان حرفه ای برای خود نامی دست و پا کرده است تا به حدی که عده ای از طراحان حرفه ای آن را بهترین موتور رندر می نامند.
یکی از مباحثی که همیشه در مجامع طراحان سه بعدی مطرح می شود در مورد انتخاب بهترین موتور رندر میباشد ،ولی اینو موضوع که کدام موتور رندر بهترین عملکرد را داراست هنوز به طور حتم نمیتوان برای این کار از برنامه خاصی نام بردکه دیلیل آن هم اینست که هر موتور رندر قابلیتها و ویژگی هایی دارد که برنامه های مشابه آن را ارائه نمی دهند.
NextLimit Maxwell Render با توجه به قیمت بالایی که دارد بسیار حرفه ای برنامه نویسی شده تا جایی که خیلی از طراحان حرفه ای آن را در حد موتورهای رندر قدرتمند و پرسابقه ای مانند VRay در نظر می گیرند.

موتور رندر NextLimit Maxwell Render دارای قابلیت های مانند : اصلاح فیزیکی ، سیستم محیطی HDR / MXI ، سیستم پیشرفته illumination ، سیستم فیزیکی آسمانی پیشرفته ، قابلیت ادامه رندر از هر نقطه دلخواه ، قابل نصب در Windows XP / Vista / Seven ، پشتبانی از نورپردازی چندگانه در رندرینگ تعاملی ، استفاده از تکنولوژی های ThinSSS ، Fresnel simulation ، anisotropy در متریال دهی ، ویژگی Maxwell Fire که رندرینگ کار بصورت تعاملی با سرعت بسیار زیادی انجام می پذیرد ، ارائه پلاگین جهت نرم افزار های مختلف : cinema 4d , formz , rhino , sketchUp , SolidWork , lightwave , maya , xsi , aftereffect و ... می باشد. 

Planetside Terragen Pro Plus Animation 3.3 ساخت و رندر انیمیشن های کامپیوتری

Planetside Terragen Pro Animation ساخت و رندر انیمیشن های کامپیوتری
Terragen Pro Plus Animation نرم افزاری قدرتمند جهت خلق انیمیشن های کامپیوتری می باشد.
که به شما اجازه می دهد زمین ، اقیانوس ، جنگل ، دریا ، رودخانه ها ، دریاچه ها و ... با دقیق ترین نورپردازی اقدام به طراحی و پردازش های سه بعدی با کیفیت بسیار بالا بپردازد. با استفاده از این نرم افزار دنیا را آن گونه که تصور می کنید ساخته یا یک ناحیه یا قسمت از سرزمین خود را به صورت طبیعی طراحی کنید.همچنین می توانید در Terragen Pro Plus Animation آبجکت های 3D را برای رندرینگ وارد کنید ، فیلم های بسیاری در زمینه طراحی محیط از این نرم افزار استفاده کرده اند که از ان جمله می توان به Man Of Steel , Oblivion , Jack the Giant slayer , Green lantern , Alice in wonderland , Tron و The Golden Compass اشاره نمود.

 

Agisoft Photoscan Pro 1.2.7 ساخت تصاویر سه بعدی

Agisoft Photoscan Pro ساخت تصاویر سه بعدی
Agisoft Photoscan یک نرم افزار بسیار قوی در زمینه ساخت عکس های 3D ، پردازش تصویر و ایجاد عمق در تصاویر ، با جلوه های میدانی زیبا می باشد. این نرم افزار به صورت اتوماتیک از عکس های شما تکستچرهای 3D می سازد.اگر شما هم می خواهید تا شاهکارهای 3D خلق کنید، توصیه می کنیم برنامه Agisoft Photoscan Pro را فراموش نکنید.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد