دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

BluffTitler Ultimate 13.1.0.3 + Portable ساخت متون سه‌ بعدی

BluffTitler ساخت متون سه‌ بعدی
BluffTitler نرم افزاری جهت ساخت متون سه‌ بعدی به صورت حرفه‌ ای و متحرک می باشد.
با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید متون سه بعدی زیبای مورد علاقه خود را خلق کنید. در حالی که دانش چندانی در مورد طراحی سه بعدی نیز نداشته باشید هم این برنامه می تواند شما را به یک 3D کار تبدیل نماید!

BluffTitler متون شما را به گونه ای که دقیقا مورد نظر شماست تبدیل به حالت سه بعدی می کند و می توانید کوچکترین موارد را نیز به دلخواه خود تنظیم نمایید، مواردی همچون : محل قرار گیری متن در یک کادر ( وسط چین، راست چین و ... )، موقعیت، چرخش، اندازه فونت، رنگ، شفافیت، فاصله و مختصات دقیق (از طریق X، Y، Z)، تنظیم لایه به حالت دوربین، چرخش و میدان دید،

BluffTitler علاوه بر تنظیمات دقیق و ریزی که در اختیارتان قرار می دهد تعداد زیادی افکت از پیش طراحی شده نیز در خود جایی داده تا در صورت نیاز به منظور افزایش سرعت کار، از آنها استفاده نمایید و طرح های خود بعد از اعمال این افکت های پیش نیاز، سفارشی نمایید.


توضیحات :
- قبل از نصب نرم افزار BluffTitler پیش نیاز آن یعنی "Microsoft DirectX" را نصب نمایید.
Install "Microsoft DirectX" before run setup


 

FaceShop Pro 6.01 طراحی سه بعدی چهره افراد

FaceShop
FaceShop نرم افزاری جهت طراحی و ساخت چهره افراد به صورت گام به گام و سه بعدی می باشد.
با استفاده از امکانات این برنامه می توانید تصاویر معمولی دو بعدی خود را به صورت سه بعدی تبدیل نموده و چهره خود را شبیه سازی نمایید.
مدل های ایجاد شده توسط این نرم افزار علاوه بر اینکه مدل 3 بعدی چهره می باشند؛ اگر کمی دقت کار خود را افزایش دهید شباهت بسیار بالایی با تصویر واقعی افراد خواهند داشت.

FaceShop بعد از فراخوانی تصویر مورد نظر نقاط خاصی از چهره مانند چشم، گوش، بینی، چانه و دیگر بخش های صورت را از شما درخواست می کند تا مشخص کنید و در مرحله بعد شروع به پردازش تصویر و ساخت مدل سه بعدی چهره می کند که آماده ویرایش می باشد. بعد از انجام ویرایش های لازم می توانید چهره سه بعدی طراحی شده را در فرمت OBJ برای ویرایش های بیشتر در انواع برنامه های سه بعدی ذخیره نمایید.

 

FaceGen Modeler 3.5.3 + Customizer 1.3.1 ساخت و شناسایی چهره اشخاص

FaceGen Modeler

FaceGen Modeler نرم افزاری جالب جهت ساخت و شناسایی چهره افراد می باشد که در محیطی سه بعدی توسط آیتم های تصادفی و یا عکس هایی که وارد برنامه می کنید اقدام به طراحی چهره اشخاص نمایید.
توسط این نرم افزار می توانید در محیط سه بعدی به طراحی چهره انسان برای استفاده در بازی های رایانه ای اقدام کنید و یا اینکه فقط برای سرگرمی به شبیه سازی مجازی چهره خود و دوستانتان بپردازید.

FaceGen Modeler به شما امکان تعیین سن، جنسیت، نژاد، حالت کاریکاتو، عدم تقارن اجزای صورت، نمایش یا مخفی کردن بعضی از اجزای صورت، مانند دندان های بالایی و یا عینک، رنگ پوست و... را برای طراحی چهره می دهد. در مراحل طراحی می توانید حالت نمایش چهره را به انواع مختلف تغییر دهید و از نماهای گوناگون آن را مشاهده کنید، میزان نور را کم و زیاد نموده و محل سایه ها را نیز مشخص نمایید.
قابلیت جالبی که دارد امکان فراخوانی تصاویر میباشد که بعد از مشخص کردن نقاط خاصی روی صورت، برنامه شروع به پردازش چهره کرده و آن را جهت ویرایش آماده می کند و با کمی تغییرات قادر خواهید بود چهره مجازی خود و یا دوستانتان را خلق نمایید.

FaceGen Modeler دارای ویژگی های جالبی مانند: ایجاد چهره افراد به صورت تصادفی برای هر گروه نژاد، جنسیت و سنی، طراحی چهره افراد از روی یک یا چند عکس، تطبیق دادن چهره ساخته شده با تصاویر واقعی اشخاص و نمایش تفاوت ها و شباهت ها، تنظیم جزئیات دقیق پوست، تنظیم بیش از 150 آیتم روی چهره برای واقعی تر شدن نتیجه کار و... می باشد.

توضیحات :
- به همراه آموزش تصویری نحوه صحیح نصب و فعال سازی برنامه


 

Aurora 3D Animation Maker 16.01.07 ساخت انیمیشن سه بعدی

Aurora 3D Animation Make ساخت انیمیشن سه بعدی
Aurora 3D Animation Maker نرم افزای حرفه ای برای ساختن انیمیشن های سه بعدی با استفاده از قاب های کلیدی ( KeyFrame ) می باشد.
توسط این نرم افزار کاربران مبتدی هم می توانند جدای از تصاویر ، انیمیشن های متحرک نسبتا حرفه ای را هم ایجاد و طراحی نمایند. همچنین انیمیشن هایی که در بسیاری از سایت ها به عنوان بنرهای تبلیغاتی بکار گرفته می شوند یا به عنوان پروژه توسط کارآموزان عرضه می گردند ، تعداد بالایی از قابلیت های مفید کار را برای کاربران تازه کار نیز فراهم کرده است.با استفاده از Aurora 3D Animation Maker به آسانی می توان با کنار هم قرار دادن Object های گوناگون و مقداری هم سلیقه زیباترین انیمیشن های سه بعدی را بوجود آورید بدون این که نیاز باشد کدنویسی انجام دهید یا آموزش های خاصی را گذرانده باشید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Aurora 3D Animation Maker مواردی مانند : خروجی گرفتن به اشکال مختلف نظیر فیلم یا اسلاید SWF ، انعطاف پذیری بالای نرم افزار در طراحی ، امکانات متنوع برای ویرایش انیمیشن ها ، طراحی انیمیشن های سه بعدی تقریبا حرفه ای ، بکارگیری انواع Object ها در طراحی نظیر عکس ها ، متن ها ، لوگو ها و ... ، استفاده در بنرهای تبلیغاتی از انیمیشن های طراحی شده ، در اختیار داشتن 3000 مدل مختلف از انواع Object های آماده ، در دسترس بودن بیش از 60 طرح حرفه ای آماده در خود نرم افزار ، بیش از 60 مدل فونت فانتزی و اختصاصی و ... می باشند.

 

NextLimit Maxwell Render 4.0.0.8 + Plugins موتور رندر

NextLimit Maxwell Render + Plugins موتور رندر
NextLimit Maxwell Render موتور رندر قدرتمند و گران قیمتی می باشد که به خوبی بین طراحان حرفه ای برای خود نامی دست و پا کرده است تا به حدی که عده ای از طراحان حرفه ای آن را بهترین موتور رندر می نامند.
یکی از مباحثی که همیشه در مجامع طراحان سه بعدی مطرح می شود در مورد انتخاب بهترین موتور رندر میباشد ،ولی اینو موضوع که کدام موتور رندر بهترین عملکرد را داراست هنوز به طور حتم نمیتوان برای این کار از برنامه خاصی نام بردکه دیلیل آن هم اینست که هر موتور رندر قابلیتها و ویژگی هایی دارد که برنامه های مشابه آن را ارائه نمی دهند.
NextLimit Maxwell Render با توجه به قیمت بالایی که دارد بسیار حرفه ای برنامه نویسی شده تا جایی که خیلی از طراحان حرفه ای آن را در حد موتورهای رندر قدرتمند و پرسابقه ای مانند VRay در نظر می گیرند.

موتور رندر NextLimit Maxwell Render دارای قابلیت های مانند : اصلاح فیزیکی ، سیستم محیطی HDR / MXI ، سیستم پیشرفته illumination ، سیستم فیزیکی آسمانی پیشرفته ، قابلیت ادامه رندر از هر نقطه دلخواه ، قابل نصب در Windows XP / Vista / Seven ، پشتبانی از نورپردازی چندگانه در رندرینگ تعاملی ، استفاده از تکنولوژی های ThinSSS ، Fresnel simulation ، anisotropy در متریال دهی ، ویژگی Maxwell Fire که رندرینگ کار بصورت تعاملی با سرعت بسیار زیادی انجام می پذیرد ، ارائه پلاگین جهت نرم افزار های مختلف : cinema 4d , formz , rhino , sketchUp , SolidWork , lightwave , maya , xsi , aftereffect و ... می باشد. 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد