دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

FaceGen Modeler 3.5.3 + Customizer 1.3.1 ساخت و شناسایی چهره اشخاص

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار سه بعدی ساز | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/15 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 17440

FaceGen Modeler

FaceGen Modeler نرم افزاری جالب جهت ساخت و شناسایی چهره افراد می باشد که در محیطی سه بعدی توسط آیتم های تصادفی و یا عکس هایی که وارد برنامه می کنید اقدام به طراحی چهره اشخاص نمایید.
توسط این نرم افزار می توانید در محیط سه بعدی به طراحی چهره انسان برای استفاده در بازی های رایانه ای اقدام کنید و یا اینکه فقط برای سرگرمی به شبیه سازی مجازی چهره خود و دوستانتان بپردازید.

FaceGen Modeler به شما امکان تعیین سن، جنسیت، نژاد، حالت کاریکاتو، عدم تقارن اجزای صورت، نمایش یا مخفی کردن بعضی از اجزای صورت، مانند دندان های بالایی و یا عینک، رنگ پوست و... را برای طراحی چهره می دهد. در مراحل طراحی می توانید حالت نمایش چهره را به انواع مختلف تغییر دهید و از نماهای گوناگون آن را مشاهده کنید، میزان نور را کم و زیاد نموده و محل سایه ها را نیز مشخص نمایید.
قابلیت جالبی که دارد امکان فراخوانی تصاویر میباشد که بعد از مشخص کردن نقاط خاصی روی صورت، برنامه شروع به پردازش چهره کرده و آن را جهت ویرایش آماده می کند و با کمی تغییرات قادر خواهید بود چهره مجازی خود و یا دوستانتان را خلق نمایید.

FaceGen Modeler دارای ویژگی های جالبی مانند: ایجاد چهره افراد به صورت تصادفی برای هر گروه نژاد، جنسیت و سنی، طراحی چهره افراد از روی یک یا چند عکس، تطبیق دادن چهره ساخته شده با تصاویر واقعی اشخاص و نمایش تفاوت ها و شباهت ها، تنظیم جزئیات دقیق پوست، تنظیم بیش از 150 آیتم روی چهره برای واقعی تر شدن نتیجه کار و... می باشد.

توضیحات :
- به همراه آموزش تصویری نحوه صحیح نصب و فعال سازی برنامه

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار سه بعدی ساز

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود