دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Attribute Changer 8.60 تغییر خصوصیات فایلها و فلدرها به صورت گروهی

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/13 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19805

Attribute Changer تغییر خصوصیات فایلها و فلدرها به صورت گروهی
Attribute Changer ابزاری کم حجم جهت تغییر و ویرایش صفت فایلها و پوشه های مختلف می باشد.
با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید انواع خواص یک فایل را ویرایش کنید. این برنامه با پوسته ویندوز اکسپلورر ادغام شده و برای شما دسترسی آسان به خواص یک فایل را فراهم می آورد.

Attribute Changer گزارش های اتوماتیک برای پیگیری فایل های ویرایش شده ارائه می دهد که همراه با یک حالت شبیه سازی برای پیش نمایش تغییرات می باشد. مهمتر از آن، پشتیبانی از پردازش دسته ای فایل ها می باشد، بنابراین شما می توانید (بدون در نظر گرفتن فرمت فایلها) ویژگی های چندین فایل را به صورت همزمان تغییر دهید که باعث صرفه جویی قابل ملاحظه ای در زمان می شود.
بعد از نصب این برنامه گزینه ای به اسم "...Change Attributes" به منوی راست کلیک موس اضافه می شود که خود از سه بخش
Customizable File Properties, Reports, و Program Settings تشکیل شده است.

Attribute Changer امکان تغییر زمان نصب یا ساخته شدن فایل ها را برایتان فراهم می کند و همچنین می توانید فرمت تعداد زیادی فایل را به صورت دسته ای با حروف بزرگ و کوچک تغییر دهید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود