دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Attribute Changer 8.50b تغییر خصوصیات فایلها و فلدرها به صورت گروهی

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/21 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 12742

Attribute Changer تغییر خصوصیات فایلها و فلدرها به صورت گروهی
Attribute Changer ابزاری کم حجم جهت تغییر و ویرایش صفت فایلها و پوشه های مختلف می باشد.
زمانی که فایل یا فولدری در سیستم خود ایجاد می کنیم، توسط ویندوز و بصورت پیش فرض صفاتی مانند تاریخ و زمان نصب یا ایجاد به آن داده می شود که امکان دارد نیاز پیدا کنید که این صفات را تغییر دهیم. این کار را بوسیله خود ویندوز نیز می توان انجام داد ولی همانطور که مطلع هستید انجام چنین کارهایی در ویندوز مقداری وقت گیر و کسل کننده است.
Attribute Changer امکانی را مهیا می کند که به سادگی بتوانیم به تغییر صفاتی از فایلها مانند تاریخ ایجاد ، آخرین دسترسی و زمان انجام آخرین ویرایش باشیم و حتی آنها را ازحالت System, Hidden و یا Read Only خارج نماییم. همچنین می توانیم نرم افزار را مطابق با اصلاحاتی که می خواهیم برای تعداد زیادی فایل یا فولدر انجام دهیم، تنظیم نموده و به این صورت آن تغییرات را برای تعداد نامحدودی فایل یا فولدر انجام دهیم.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Attribute Changer مواردی مانند : تغییر خصوصیات شناخته شده فایل و فولدرها ، انجام تغییرات روی فایلها و فولدرها به صورت گروهی ، ویرایش و تغییر تاریخ و زمان نصب یا ایجاد ، پردازش فایلهای داخل یک پوشه ، برنامه ریزی و ذخیره تنظیمات مورد نظر در برنامه برای استفاده دوباره ، سازگاری کامل برنامه با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز 8 و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود