دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Athan (Azan) Pro 4.5 اوقات شرعی و پخش اتوماتیک اذان

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/6 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 22755

Athan Azan Pro اوقات شرعی و پخش اتوماتیک اذان
Athan (Azan) ابزاری مناسب برای اعلان اوقات شرعی و زمان نماز می باشد.
این نرم افزار جالب و کاربردی جهت آگاه نمودن شما از ساعات شرعی و بویژه وقت نماز متناسب با اوقات شرعی شهر خودتان می باشد. این ابزار دارای لیست کاملی از شهرها در تمام کشورهای جهان و نیز شهرهای ایران است و تنها می بایست در تنظیمات برنامه شهر خود را انتخاب و از لیست اذان های موجود ، یکی از اذانهای مکه ، مدینه و یا مسجد الاقصی را انتخاب کنید تا در پنج نوبت صبح ، ظهر ، عصر ، مغرب و عشاء اذان روی سیستم شما پخش شود و از زمان دقیق آن مطلع گردید.
با استفاده از نرم افزار Azan قادر خواهید بود پس از انتخاب شهر مورد نظرتان و محاسبه طول و عرض جغرافیایی آن شهر بوسیله برنامه به آسانی جهت قبله را نیز بیابید ، همچنین اگر احتیاج داشته باشید می توانید به راحتی از ساعات شرعی یک ماه پرینت گرفته و از آن استفاده کنید؛ و نیز نگران اشغال شدن حافظه کامپیوترتان در زمان اجرای این نرم افزار نباشید چون این ابزار سبک تر از آن چیزیست که بخواهد فشاری به پردازنده سیستم وارد کند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود