دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

AMD OverDrive 4.3.1.0698 اورکلاک کردن سیستم

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/9 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 14034

AMD OverDrive اورکلاک کردن سیستم
AMD OverDrive نرم افزاری قدرتمند جهت اورکلاک ( Overclock ) کردن سیستم ارائه شده توسط AMD می باشد.
این برنامه یکی از بهترین برنامه ها برای مدیریت حافظه و تغییر فرکانس آن در کامپیوترهای مبتنی بر چیپ ست AMD است که طرفداران زیادی هم در بین کاربران دارد. از قابلیت مهم این برنامه می توان به چند مورد اشاره کرد : AMD OverDrive می توانید به کنترل پردازنده ها، حافظه و چیپ ست برای به اوج بردن عملکرد سیستمتان خواهید بود ، حداکثرکنترل وتست فضای گسترده در زمان واقعی حافظه ، باز کردن پهنای باند و اورکلاک حافظه را برای عملکرد بهتر را ممکن می سازد و ... می باشد.
و اما مفهوم ساده و قابل لمس اورکلاک :
اورکلاک (Overclock) مجموعه اقداماتی است که نهایتا باعث افزایش سرعت پردازش اجزا سخت افزاری کامپیوتر می گردند. اورکلاک را معمولا در مورد پردازنده اصلی ( CPU ) و همچنین پردازنده گرافیکی ( GPU ) انجام می دهند. در حقیقت ما با اورکلاک نمودن یک قطعه سخت افزاری ، میزان عملکرد و بازده آن قطعه را بهبود و افزایش می دهیم. با ارتقا کلاک اجزای سخت افزاری و بالا بردن آن ، به نوعی تعداد و مقدار انجام عملیات در هر ثانیه را افزایش داده ایم و در نتیجه ، عملکرد کلی سیستم ما نیز بهتر شده و با کیفیت بالاتری روبرو خواهیم بود و سرعت انجام عملیات مختلف افزایش پیدا می کند. ولی این نکته را نیز باید در نظر گرفت که با اورکلاک کردن قطعات سخت افزاری ، مقدار گرمای تولید شده توسط این قطعات نیز بیشتر می شود که در مواقعی لازم می شود جهت خنک نمودن قطعه داغ شده ، از تجهیزات خنک کننده جانبی استفاده کنیم !
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود