دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

SeaApple Aquarium Lab 2017.0.0 مدیریت آکواریوم

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/21 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 11865

Aquarium Lab مدیریت آکواریوم
SeaApple Aquarium Lab نرم افزاری برای مدیریت و برنامه‌ ریزی در نگهداری صحیح آکواریوم می باشد.
با استفاده از این برنامه می توانید به طور همزمان چندین آکواریوم را به طور کامل مدیریت نمایید و از زمان و مقدار دقیق نیازمندی های هر یک از آکواریوم های خود از قبل اطلاع داشته باشید. این نرم افزار آکواریوم شما را به یک آزمایشگاه و شما را نیز به داشمند این آزمایشگاه تبدیل می کند!

SeaApple Aquarium Lab با دریافت اطلاعات اولیه در مورد نوع آب و ماهی های موجود در آکواریم به صورت منظم تمامی مسائل مربوط به آکواریوم را تحلیل نموده به موقع شما را در جریان نیازمندی های آکواریوم قرار می دهد و باعث می شود آکواریوم زیبا و ایمن برای ماهی های مورد علاقه خود داشته باشید. اگر از کیت های تست مواد شیمیایی آب استفاده نمایید و نتایج موجود در آن را به برنامه بدهید، تمامی موارد به صورت کامل تجزیه و تحلیل می شوند و گراف کاملی از جزئیات شکل گرفته در آب آکواریوم شامل pH، دما، قلیائیت، آمونیاک، و کلسیم در اختیارتان قرار می گیرد. این تجزیه و تحلیل های دقیق با توجه به مواد مورد استفاده شما ( آب، مواد غذایی و ... ) زمان مناسب تعویض آب و شستشوی آکواریوم را تعیین می کنند.

SeaApple Aquarium Lab به شما این مکان را می دهد تا برای هر یک از آبزیان موجود در آکواریوم خود پروفایل جداگانه ای بسازید و موارد مختلفی مانند نام، تاریخ خریداری، عکس، عادات غذایی و ... را در آن ثبت کنید و هنگام گزارش گیری از برنامه این موارد را به صورت تفصیلی در فرمت HTML در اختیارتان قرار می دهد. همچنین این نرم افزار می تواند با دریافت واحد های مصرفی پمپ ها، چراغ ها و وسایل الکتریکی داخل آکواریوم میزان مصرف برق و هزینه آن را در واحد های زمانی مختلف مانند روز و ماه و سال گزارش دهد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود