دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Abelssoft UpdateYeti 2017 2.46 بروزرسانی برنامه ها

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/24 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 16863

Abelssoft UpdateYeti 2015 2.44 بروزرسانی برنامه ها
Abelssoft UpdateYeti نرم افزاری بسیار کاربردی جهت نمایش برنامه های نصب شده روی ویندوز و اطلاع رسانی در زمان ارائه شدن نسخه های جدید آنها و بروزرسانی نرم افزار های مورد نظر از لیست گزارش شده می باشد.
این نرم افزار جدید و مفید شما را قادر می سازد در کمترین زمان ممکن اگر برای برنامه های مورد استفاده شما که آنها را روی ویندوز خود نصب کرده اید بسته های بروزرسانی توسط شرکت های سازنده آنها ارائه گردد با خبر شوید و هر یک را که بخواهید با یک کلیک بروزرسانی نمایید و از قابلیت های جدید نرم افزار مورد نظر استفاده کنید. همچنین در این برنامه ابزاری گنجانده شده تا به صورت دستی و هر زمان که لازم می دانید برنامه های نصب شده را اسکن نموده و به صورت جزئی تر به نرم افزار Abelssoft UpdateYeti ماموریت دهید تا بسته های بروزرسانی را جستجو نماید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود