دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Battery Optimizer 3.0.5.20 بهینه سازی مصرف باتری لپ تاپ

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/25 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 10323

Battery Optimizer بهینه سازی مصرف باتری لپ تاپ
Battery Optimizer 3.0.5.20 نرم افزاری جهت مدیریت شارژ باطری لپ تاپ و آگاهی از مصرف برق قطعات می باشد.
این برنامه عمر باتری لپ تاپ شما را افزایش می دهد و موجب می شود مدت زمان بیشتری بدون نیاز به برق و با خیال آسوده به استفاده از لپ تاپ بپردازید. این برنامه برخلاف دیگر برنامه های مشابه که فقط به مدیریت میزان مصرف باتری و یا بررسی چگونگی مصرف آن می پردازند، مدت زمان شارژدهی باتری را محاسبه می کند و این قابلیت را به شما می دهد تا از مدت زمان شارژ باقیمانده در صورت صرفه جویی در مصرف انرژی نیز مطلع شوید.
Battery Optimizer مشکل کوتاه بودن عمر باتری لپ تاپ را با استفاده از تکنیک های خاصی برطرف می کند به گونه ای که در چندین مرحله به شما خواهد گفت که با غیر فعال کردن برخی از ویژگی های لپ تاپ چند درصد عمر باتری خود را می توانید افزایش دهید. یکی از ویژگی های این برنامه امکان ساخت پروفایل شخصی با تنظیمات مورد نظر می باشد که در صورت نیاز در هر زمان می توانید از آن استفاده نمایید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود