دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

BatteryCare 0.9.27.0 افزایش طول عمر باطری لپ تاپ

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/12 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 12949

BatteryCare  افزایش طول عمر باطری لپ تاپ
BatteryCare نرم افزاری جهت افزایش طول عمر باطری لپ تاپ می باشد.
این برنامه کاربردی با قابلیت هایی که در اختیار کاربر قرار میدهد کمک میکند تا مصرف باتری لپ تاپ در حین کاهش ، با مدیریت و زیر نظر کاربر صورت گیرد. اولین کار برنامه بررسی روند خالی شدن باتری لپ تاپ است. این برنامه با بررسی شارژها و دی شارژهای صورت گرفته و طبق الگوریتم به دست آمده از این تغییرات ، زمان مناسب برای شارژ و دی شارژ کامل را به اطلاع رسانی می کند و از این طریق در صورت عمل به این راهنمایی عمر باتری افزایش می یابد. نمایش اطلاعات دقیق از وضعیت باتری نیز دیگر ویژگی نرم افزار است.

البته خود ویندوز چنین امکانی را به صورت ناقص انجام میدهد که BatteryCare این ویژگی را با جزئیات بیشتر از وضعیت باتری نمایش خواهد داد. همچنین این برنامه دمای هارد و سی پی یو را نیز اندازه گیری خواهد کرد و دارای هشدارهایی در زمان افزایش بیش از حد دما و همچنین در زمینه باتری می باشد. لازم به ذکر است BatteryCare میتواند به طور خودکار پلان مصرف برق سیستم را تغییر دهد تا زمان استفاده از باتری مصرف کمتری صورت گیرد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود