دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Dr.Batcher Business Edition 2.3.3 ساخت و ویرایش فایلهای Batch

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/29 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 98

Dr.Batcher ساخت و ویرایش فایلهای Batch
Dr.Batcher Business Edition 2.3.3 نرم افزار کاربردی و در واقع ویرایشگری جهت ایجاد و ویرایش فایلهای BAT می باشد.
فایل های با پسوند BAT فایل های اجرایی در سیستم عامل ویندوز و یا داس هستند. با استفاده از این نرم افزار شما قادر خواهید بود که لیست همه ی دستورات مورد نیاز خود را روی این فایل ها قرار داده و سپس آنها را با پسوند bat دخیره نمایید. این عمل موجب افزایش سرعت در کار می شود و برای نوشتن مجدد دستورات احتیاجی نیست تا دستور را دوباره بنویسد تنها کافیست تا فایل ذخیره شده را اجرا کنید.
نرم افزار Dr.Batcher ویرایشگری حرفه ای برای تهیه ی فایل های اجرایی است که این کار را با سرعتی بالاتر نسبت به برنامه های دیگر مانند Nodepad انجام می دهد. این برنامه با امکاناتی مانند داشتن مثال ها و قالب های مختلف، پشتیبانی از دستورات ویندوز و داس و همچنین فراهم آوردن محیط های برنامه نویسی حرفه ای همانند پر رنگ کردن دستورات، نشانه گذاری کردن، راهنمایی کدها و ... این امکان را برای کاربران حرفه ای قراهم می آورد که به صورت ساده بهترین عملکرد را داشته باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود