دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

C-Organizer Professional 5.1.1 سازماندهی و مدیریت امور شخصی

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/07/3 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 147

C-Organizer Professional سازماندهی و مدیریت امور شخصی
C-Organizer Professional 5.1.1 نرم افزار مفیدی جهت سازماندهی و مدیریت تمامی امور شخصی نظیر مرتب نمودن و مشاهده مجموعه های شخصی تمبر ، پوسترها ، اسکناس ، سکه ، آدرس ها ، کلمه های عبور و ... می باشد.
این نرم افزار در واقع نوعی مدیر برنامه های شخصی شما محسوب می گردد که کاملا گوش به فرمان شماست. با استفاده از این مدیر برنامه ها قادر خواهید بود برای زندگی شخصی و نیز امور کاری سازماندهی و برنامه ریزی کاملی را انجام دهدید. این ابزار یک طراح، مدیر کلمه عبور، آدرس ها و تقویمی از رویدادها و مواردی دیگر که کلا در یک برنامه جمع آوری شده اند می باشد. این نرم افزار به کاربران توانایی تهیه لیستی از امور سخت و مهم روزانه و نیز قرار ملاقات ها را داده و با این روش به آسانی می توانند کارهای روزمره خود را انجام دهند.
قابلیت های کلیدی نرم افزار C-Organizer مواردی مانند : پشتیبانی کامل از زبان های رایج ، ساختار دیتابیس درخت مانند ، قرار دادن کلمه عبور ، رمزگذاری روی اطلاعات ، اشتراک گذاری لحظه ای اطلاعات روی شبکه ، توانایی تبدیل گزارشات ارائه شده به فرمت های RTF یا HTML file ، ایجاد پایگاه داده جدید ، پشتیبانی کامل از Hyperlink ، اطلاع رسانی از طریق ایمیل ، قابلیت ساخت و ارائه گزارش در قالب فایل های CSV ،TXT ،XML ،CDB ،HTML ، جستجوی سریع و قوی میان اطلاعات موجود در پایگاه داده ها و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود