دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CallClerk 5.6.9.0 منشی تلفنی

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/07/3 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 143

CallClerk منشی تلفنی
CallClerk 5.6.9.0 نرم افزاری کاربردی و در واقع یک منشی تلفنی قدرتمند جهت ضبط پیامها و تماسهای گرفته شده می باشد.
این نرم افزار روش های مختلف و زیادی را برای اینکه متوجه شوید چه افرادی با شما تماس گرفته اند ، برایتان فراهم می کند. این ابزار سودمند نقش یک دستگاه پیغامگیر و فکس را برایتان ایفا می کند و می تواند تا بدون درنگ بعد از دریافت تماس یا فکس، توسط ایمیلی که برای آن تعری نموده اید شما را از دریافت آن با خیر سازد. این برنامه می تواند صفحه وب مخصوصی را که برای آن مشخص کرده اید آپدیت نموده و از این طریق خیلی ساده تر شما را از تمامی رویداد های اتفاق افتاده ( پیامها ، فکس ها ، تماس ها و ... ) در هر نقطه و مکانی که هستید آگاه سازد. نرم افزار CallClerk ویژگی هایی نظیر قطع کردن تماس های ناخواسته، ضبط نمودن مکالمات تلفنی، شماره گیری سریع، شماره گیری از طریق Internet Explorer و Firefox و ... در خود گنجانده است.
قابلیت های کلیدی نرم افزار CallClerk مواردی مانند : نمایش نام تماس گیرنده به همراه عکس ، پخش صدای کامپیوتری جهت تماس های اشخاص تعریف شده مثل 'Mom and Dad' ، ارسال مشخصات تماس های دریافت شده توسط ایمیل ، شماره گیری از طریق حاظه کلیپ بورد و یا لیست شماره گیری سریع تعریف شده ، پخش صدای زنگ تلفن های قدیمی و کلاسیک و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود