دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Classroom Spy Professional 4.2.3 کنترل رایانه ها در کلاس درس

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/20 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19089

Classroom Spy Professional Edition کنترل رایانه ها در کلاس درس
Classroom Spy نرم افزاری جهت مدیریت و نظارت شبکه های کامپیوتری در کلاس ها درس می باشد.
این برنامه سطح مدیریت شما بر کلاس درس خود را ارتقا می بخشد و می توانید بدون آنکه میز خود را ترک کنید تمامی فعالیت های سیستم های موجود در کلاس را ببینید و آنها مدیریت نمایید.

Classroom Spy به شما این امکان را می دهد تا صفحه نمایش خود را برای تمامی سیستم های موجو در شبکه کلاس به اشتراک بگذارید. این برنامه جهت محدود کردن سیستم های زیر نظر شما امکانات جالبی در نظر گرفته که توسط آنها می توانید تعداد زیادی از برنامه های کاربردی هر سیستم را که نمی خواهید در زمان برگذاری کلاس از آنها استفاده کنند را محدود و یا به صورت کامل غیر فعال نمایید.

Classroom Spy دارای ویژگی هایی مانند : نمایش یک تصویر زنده از یک کامپیوتر از راه دور، کنترل یک کامپیوتر از راه دور با کنترل ماوس و صفحه کلید آن، ضبط فعالیت سیستم از راه دور و ذخیره آن در قالب فایل MPG4، نمایش دسکتاپ خود به دانش آموزان و یا نمایش دسکتاپ یکی دانش آموزان به دیگر دانش آموزان، ورود به سیستم خاموش کاربران و فعال کردن آن، غیر فعال کردن دسترسی کاربران به اینترنت، غیر فعال کردن برنامه های کاربردی، غیرفعال کردن قابلیت پرینت، باز کردن صفحه وب از راه دور، پشتیبانی از چند مانیتور، کنترل بر فرآیندهای در حال اجرا و برنامه های کاربردی، نمایش یک پیام از راه دور روی یک سیستم مشخص یا تمامی آنها و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود