دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Classroom Spy Professional Edition 4.1.3 کنترل رایانه ها در کلاس درس

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/16 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 12968

Classroom Spy Professional Edition کنترل رایانه ها در کلاس درس
Classroom Spy نرم افزاری جهت نظارت و کنترل تمامی فعالیت کامپیوترهای تحت شبکه و مانیتورینگ کلیه رفتار کربران حاضر در شبکه های مختلف مانند کلاسهای درس به صورت زنده می باشد.
این ابزار امکانی را فراهم می نماید تا به شکل زنده مانیتورهای کامپیوترهای تحت شبکه را از راه دور مشاهده نمایید. به این صورت ، در هر زمانی قادر خواهید بود ببینید و اطلاع داشته باشید که کاربر مورد نظرتان روی کامپیوتر خود مشغول به چه کاری است.
با بکار گیری امکاناتی که در Classroom Spy فراهم شده مدیریت کلاس درس به شکل کامل برای مدرس امکان پذیر خواهد بود و همچنین آموزش و یادگیری برای دانش آموزان و دانشجویان نیز راحت تر می گردد. دیدن و ضبط کلیه فعالیت های کاربران، مسدود نمودن مشاهده وب سایت ها، اجرا نمودن نرم افزار های مورد نظر و یا بستن برنامه های در حال استفاده، مدیریت و نظارت بر تمامی رایانه ها از یک محل ، ذخیره نمودن فعالیت ها به شکل تصویری در فرمت AVI ، محدود کردن دسترسی به اینترنت، نمایش آنلاین از کامپیوتر های تحت شبکه، امکان نمایش دسکتاپ مدیر به دانش آموزان و دانشجویان ، خاموش نمودن کامپیوتر یوزرها و ... از قابلیت های کلیدی نرم افزار Classroom Spy Professional می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود