دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Clipboard Box 5.0.4 مدیریت حافظه کلیپ بورد

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/04/13 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 965

Clipboard Box مدیریت حافظه کلیپ بورد
Clipboard Box 5.0.4 نرم افزاری کارآمد جهت مدیریت بر حافظه کلیپ بورد سیستم می باشد.
در این برنامه کاربران قادر خواهند بود تا بدون محدیدت هر تعداد اطلاعات را که می خواهند در Clipboard کپی و ذخیره نمایند. علاوه بر آن این نرم افزار اطلاعاتی را که وارد کلیپ بورد می شود را به شکل کد شده ( Encrypt ) تبدیل می کند تا مانعی برای استفاده برنامه های غیز مجاز و جاسوسی از آنها بوجود آورد. امکان دیگری که در این نرم افزار قرار داده شده است لیست علاقه مندی ها می باشد تا کاربر بتواند اطلاعات و فایل هایی را که چندین مرتبه و در دفعات بالا کپی می شوند در آن لیست قرار دهد تا زمان و مراحل دسترسی به آنها بسیار کوتاه شود. این نرم افزار در شرکت DreamFly Software طراحی و تولید شده است.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Clipboard Box مواردی مانند : توانایی نگهداری متن ، عکس ، غالب متن و ... در حافظه کلیپ بورد ، توانایی تعریف میانبر برای کلید ها ، ذخیره سازی اطلاعات نگهداری شده در حافظه کلیپ بورد حتی بعد از خارج شدن از برنامه ، قرارگیری در قسمت System Tray ویندوز و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود