دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Clipboard Master 4.2.0 مدیریت هوشمند کلیپ بورد

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/2 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19868

Clipboard Master مدیریت هوشمند کلیپ بورد
Clipboard Master نرم افزاری جهت مدیریت هوشمند بر حافظه کلیپ بورد ویندوز با قابلیت ذخیره نمودن بیش از 10 هزار عنوان فایل می باشد.
این برنامه می تواند تمام متون، تصاویر و فایل های کپی شده قبلی داخل حافظه کلیپ بورد ویندوز را در یک لیست، برای استفاده های بعدی ذخیره نماید.

Clipboard Master به خوبی جهت استفاده با کیبورد و موس بهینه شده شده است و توسط آن قادر خواهید بود موارد مختلفی که داخل حافظه کلیپ بورد کپی می کنید را در برنامه های دیگر فراخوانی نمایید. این نرم افزار دارای دو حالت اتوماتیک و دستی می باشد و همچنین می توانید چندین مورد کپی شده را با یکدیگر ادغام کنید و با اینکه تنها از بخشی از یک آیتم کپی شده استفاده نمایید. قابلیت جالب دیگری که وجود دارد جستجو در لیست کلیپ بورد است (زمانی که تعداد آیتم های کپی شده زیاد می باشد کارایی دارد).

Clipboard Master امکان تعریف کلید میانبر را نیز فراهم کرده که با استفاده از آن می توان هنگامی که این برنامه در پس زمینه ویندوز اجرا شده و مثلا می خواهید نام یک فایل را تغییر دهید تنها با فشردن کلید میانبر تعریف شده متن از پیش تعیین شده را جایگذاری نماید. این موارد از پیش تعریف شده ذخیره می شوند و حتی پس راه اندازی مجدد ویندوز هم قابل استفاده هستند. مثلا در حال ویرایش یک متن می باشید که تعداد زیادی کلمات کلیدی در آن استفاده می شود که به راحتی می توانید با تعریف کلیک راست موس به عنوان کلید میانبر، با فشردن و نگه داشتن آن لیست موارد کپی شده قبلی (کمات کلیدی مورد استفاده در متن) ظاهر می گردد و قادر خواهید بود به سرعت از هر آیتم که مورد نیاز است استفاده نمایید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود