دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Clipboard Master 4.1.4 مدیریت هوشمند کلیپ بورد

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/18 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19814

Clipboard Master مدیریت هوشمند کلیپ بورد
Clipboard Master نرم افزاری جهت مدیریت هوشمند بر حافظه کلیپ بورد ویندوز با قابلیت ذخیره نمودن بیش از 10 هزار عنوان فایل می باشد.
همان طور که می دانید ویندوز حافظه کلیپ بوردی دارد که فقط می تواند یک موضوع را در خود ذخیره نماید و هنگامی که کاربر بخواهد فایل دیگری را کپی کند فایل قبلی از حافظه کلیپ بورد ویندوز حذف می شود. در محصولات دیگر شرکت مایکروسافت حافظه کلیپ بوردی که در آفیس طراحی شده توانایی ذخیره نمودن تعدادی فایل را دارد که فقط در محیط خود برنامه آفیس می توان از آن بهره برد. این نرم افزار می تواند تا بیش از 10 هزار فایل و عنوان مختلف را در خود ذخیره نموده و با تمامی برنامه های ویندوز هماهنگ شود. در واقع نرم افزار Clipboard Master جهت ذخیره نمودن متن های گوناگون ، عکس ها و فایل های کپی شده در حافظه کلیپ بورد و استفاده از آنها در مواقع دیگر طراحی شده است. با بکارگیری این ابزار محدودیت های حافظه کلیپ بورد ویندوز برطرف شده و به آسانی می توانید کپی متن ها ، عکس ها ، فایل ها و پوشه های مورد نظر خود را انجام دهید.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Clipboard Master : ذخیره تعداد زیادی متن ، تصویر، فایل و پوشه ، انجام عمل جایگذاری محتویات کپی شده در حافظه کلیپ بورد برنامه در هر قسمت متنی موجود در برنامه های گوناگون و از جمله مرورگرها ، توانایی جستجو در حافظه کلیپ بورد برنامه ، جایگذاری نمودن با سرعت بالا با استفاده از موس و صفحه کلید ، تعیین کلید های میانبر مورد نظر شما برای نمایش لیست کلیپ بورد برنامه ، دخیره نمودن فایل های موجود در برنامه در صورت راه اندازی مجدد سیستم و مواردی دیگر می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود