دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CPU-Z 1.78 Windows + Android 1.22 مشاهده اطلاعات CPU

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/1 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 20821

CPU-Z مشاهده اطلاعات CPU
CPU-Z نرم افزاری جهت نمایش اطلاعات جامع و کاملی در مورد ریز پردازنده سیستم ( CPU ) می باشد.
در صورت نیاز به مشاهده اطلاعات كامل CPU مورد استفاده در سیستم خود و اطلاع از جزئیات دقیق آن می توانید با اجرای این ابزار مفید به جزئی ترین مشخصات CPU دسترسی داشته باشید. این برنامه کم حجم تمام اجزای سازنده ریز پردازنده سیستم شما را زیر و رو نموده و نتایج حاصل را به شکل گزارش کاملی به همراه مشخصات مرتبط با كاشه ها یا همان حافظه نهان (Cache) و نیز مادر برد سیستم در اختیارتان قرار می دهد.

نرم افزار CPU-Z این امکان را به شما می دهد تا از تمامی قطعات مورد استفاده در سیستم خود مطلع شوید. مشخصات کاملی در خصوص CPU شامل اسم کامل پردازنده ، نام تجاری ، تکنولوژی استفاده شده در CPU و سرعت و میزان كش قابل دسترس توسط CPU و ... را برایتان به نمایش می گذارد. اگر ریز پردازنده مورد استفاده شما داری دو هسته باشد در سربرگ Cache موجود در این برنامه قادر خواهید بود مشخصات و اطلاعات کامل مربوط به Cache Level 1 و Cache Level 2 را مشاهده نمایید.

قابلیتهای کلیدی نرم افزار CPU-Z مواردی مانند : حجم بسیار پایین آن و استفاده راحت از آن ، نمایش اطلاعات دقیق ریز پرداشنده ( CPU ) نظیر نوع ، سرعت و میزان کش قرار گرفته ، نمایش اطلاعات مادربرد سیستم و کارخانه سازنده مادر برد ، چیپست استفاده شده ، مدل ، نمایش نسخه و تاریخ ساخت Bios ، اطلاعات کامل کارت گرافیک و سرعت قابل دسترس آن ، نمایش اطلاعات کامل رم مورد استفاده روی سیستم و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود