دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CPUID HWMonitor Pro 1.23.0 Full + 1.29 Free نمایش عملکرد و دمای CPU

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/3 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2014

CPUID HWMonitor Pro نمایش عملکرد و دمای CPU
CPUID HWMonitor نرم افزاری جهت نمایش اطلاعات دقیق و کاملی از نحوه عملکرد و دمای تمامی اجزای تشکیل دهنده سیستم از جمله CPU می باشد.
از این برنامه برای نظارت کامل بر چگونگی کارکرد قطعات سخت افزاری سیستم مانند CPU ، Ram ، Rom ، Motherboard و ... استفاده می شود. در نسخه جدید ارائه شده قابلیت های جالبی مانند Remote Monitoring , Graph Generator و PWM Control افزوده شده. در قسمت Remote Monitoring میتوانید دمای چند سیستم را در حالت کنترل از راه دور و توسط پروتکل TCP/IP زیر نظر داشته باشید. Graph Generator بخش جدید و جالبی در این برنامه می باشد که نمودارهایی از درجه حرارت سیستم به شکل گزارشی کامل ترسیم می کند و قادر خواهید بود مقدار بکارگرفته شده منابع سیستم را به صورت لحظه ای در اختیار داشته باشید. PWM Control هم جهت کنترل سیستم های خنک کننده و همچنین تهویه هوا طراحی شده و به برنامه افزوده شده است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CPUID HWMonitor مواردی مانند : نمایش کامل عملکرد سیستم های شخصی و یا تحت شبکه ، نمایش گزارش های نموداری در قالب گراف های دلخواه ، ذخیره نمودارهای گزارشی و امکان مقایسه گراف ها ، مدیریت دمای CPU توسط کنترل دقیق سرعت چرخش فن CPU ، پشتیبانی از Remote Monitoring و توانایی کنترل از راه دور ، وجود Graph Generator و رسم گراف های مربوط به میزان مصرف منابع سیستم ، کنترل کامل سیستم خنک کننده و تهویه سیستم از راه دور و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود