دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CrystalDiskInfo 7.0.0 نمایش مشخصات هارد دیسک

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/4 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1846

CrystalDiskInfo نمایش مشخصات هارد دیسک
CrystalDiskInfo 7.0.0 نرم افزاری جهت نمایش اطلاعات دقیق هارد دیسک و اطلاع از سلامتی آن می باشد.
این نرم افزار به منظور کنترل وضعیت انواع هارد دیسک های HDD و SSD ، میزان سلامتی آنها و مشاهده مشخصات و جزئیاتی مانند درجه حرارت ، یرسال نامبر ، مک آدرس ، کل زمان راه اندازی شده قبلی ، مدل و .. تمام درایو های نصب شده روی سیستم می باشد. این برنامه به صورت دقیق برای شما مشخص می کند که هارد دیسک روی سیستمتان چندین مرتبه و چه مدت زمانی ( بر اساس ساعت ) روشن گردیده و استفاده شده است.

نرم افزار CrystalDiskInfo کنترل کاملی روی هارد درایوهایی که از تکنولوژی اسمارت پشتیبانی می کنند دارد و گزارش جامعی را از میزان سلامت و کارکرد آنها در اختیارتان می گذارد. مشاهده خصوصیات اسمارت مانند نمایش خطاها ، نحوه عملکرد ، آغاز و انتهای Spindle ، مقدار زمان صرف شده برای جستجو ، دفعات روشن و خاموش شدن گردش ها و … از قابلیت های دیگر این برنامه مفید می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود