دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CrystalDiskInfo 7.0.5 + Portable نمایش مشخصات هارد دیسک

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/13 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19879

CrystalDiskInfo نمایش مشخصات هارد دیسک
CrystalDiskInfo نرم افزاری جهت نمایش اطلاعات کاملی از انواع هارد دیسک های HDD و SSD و همچنین مانیتور کردن نحوه کارکرد هارد دیسک و نمایش اخطارهای لازم در صورت بروز اشکال در سلامت هارد دیسک می باشد.
هارد دیسک ها علاوه بر اینکه محل نگهداری اطلاعات و داده ها می باشند یکی از عناصر اصلی نحوه کارکرد سیستم نیز می باشند بدین صورت که اگر هارد دیسک با مشکلاتی روبرو شده باشد و کاربر از آن اطلاع نداشته باشد و با همان رویه قبل با سیستم خود کار می کند جدای از اینکه اطلاعات موجود در آن، هر لحظه ممکن است برای همیشه از دست بروند هارد دیسک معیوب موجوب کاهش محسوس راندمان سیستم و به اصطلاح کم شدن سرعت آن می شود.

CrystalDiskInfo به آسانی گزارشات مختلفی مانند تعداد دفعات روشن شدن هارد دیسک و نیز مدت زمان هر مرتبه روشن شدن را هم ارائه می کند. این برنامه با امکانات کاملی که در اختیارتان قرار می دهد شما را قادر می سازد به صورت کامل بر سلامت هارد دیسک خود نظارت داشته باشید و با هرگونه رویداد ناخوشایند احتمالی که موجب از دست رفتن اطلاعاتتان می شود مقابله نمایید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود