دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Delete Duplicate Files 6.5.0.1 x64/x86 حذف فایل های تکراری

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/10 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2242

Delete Duplicate Files حذف فایل های تکراری
Delete Duplicate Files 6.5.0.1 نرم افزاری جهت شناسایی فایل های تکراری روی سیستم و پاکسازی آنها می باشد.
این برنامه کاربردی به منظور حذف کردن فایل های تکراری که در قسمت های مختلف سیستم پخش شده اند و فضای زیادی از هارد دیسک را اشغال کرده اند ساخته شده است.
زمانی که فایل های تکراری و شبیه به هم پاک شدند تقریبا بیش از نیمی از فضایی را که آن فایل ها اشغال کرده بودند در اختیارتان قرار می گیرد.
این برنامه به آسانی قابل استفاده می باشد و فقط کافیست جستجوی برنامه را فعال کنید تا فایل های تکراری مو شبیه به هم را روی سیستم پیدا کرده و لیست آنها را برایتان آماده کند و می توانید آنها جابجا ، کپی و یا حذف کنید.
Delete Duplicate Files در واقع ابزاری جهت پاک کردن فایل های تکراری و شبیه یکدیگر است که با این کار شلوغی و به هم ریختگی سیستم شما را نیز از بین می برد و به نوعی به آن نظم می دهد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود