دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DeskSoft FastFolders 5.3.3 دسترسی سریعتر به فولدرها

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/11 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2199

DeskSoft FastFolders دسترسی سریعتر به فولدرها
DeskSoft FastFolders 5.3.3 نرم افزاری کاربردی جهت درسترسی هرچه سریعتر به پوشه ها و مسیر های مورد نظر می باشد.
این نرم افزار می تواند سرعت دسترسی شما به داده های درون پوشه ها را خیلی بیشتر کند و فقط با یک کلیک راست موس روی پوشه مورد نظر خود تمام فایل ها و مسیر های موجود در آن را مشاهده کنید. این برنامه مفید تمام فایل ها را هم جهت راحتی کار برایتان به صورت لیست شده نمایش می دهد تا با انتخاب هر یک از آنها دیگر احتیاجی به باز کردن فولدر و مجددا کلیک روی فایل مورد نظر نباشد.
DeskSoft FastFolders بعد از نصب به منوی راست کلیک موس اضافه شده و دسترسی شما به فولدر های مختلف سرعت می بخشد.
در واقع در هر قسمتی از ویندوز فقط با یک کلیک راست براحتی می توانید محتویات داخل فولدر مورد نظر خود را ببینید و در صورت لزوم فایل های مورد نیاز را کپی ، منتقل و یا پاک کنید. همچنین قادر خواهید بود مسیر های مورد علاقه خود که استفاده بیشتری از آنها دارید را به منوی راست کلیک موس اضافه نمایید تا همیشه در دسترستان باشند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DeskSoft FastFolders مواردی مانند : اضافه کردن مسیرهای مورد علاقه به نرم افزار جهت دسترسی راحت تر ، ذخیره مسیرهای اجرا شده ، دسترسی راحت و فوری به پوشه های ویندوز ، مشاهده دطلاعات کامل پوشه ها و فایل های داخل آن و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود