دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DiffVue 4.8.7.224 مشاهده و مقایسه پوشه ها

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/14 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2208

DiffVue مشاهده و مقایسه پوشه ها
DiffVue 4.8.7.224 نرم افزاری جهت مشاهده و مقایسه پوشه ها بایکدیگر و نمایش فایل های متمایز آنها می باشد.
این برنامه کاربردی جهت مشاهده و مقایسه راحت میان پوشه ها و محتویات داخل آن ها طراحی و ساخته شده است که با بکارگیری آن قادر خواهید بود فولدر ها و فایلهای مختلف را در کنار یکدیگر به نمایش گذاشته و آنها را با هم مقایسه نمایید. هنگام کار با این نرم افزار می توانید از کلید های میانبر خاصی که تعریف شده اند استفاده کنید و با سرعت بیشتری به انجام امور مربوط به مقایسه فایل ها و پوشه های مورد نظر خود بپردازید.
DiffVue دارای سه برنامه اصلی و مهم به نام های DiffVue ، DiffEditor و FullVue می باشد که همگی به خوبی از یونیکد پشتیبانی می کنند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DiffVue مواردی مانند : همگام سازی پوشه ها فایل ها میان کامپیوتر و خانه و محل کار یا لپ تاپ و کامپیوتر رومیزی ، مقایسه پوشه ها در کنار یکدیگیر ، ویرایش و ایجاد تغییرات در فایل های متنی ، ساخت فایل پی دی اف برای پوشه ها ، تعداد بالای کلید های میانبر جهت راحتی کار با برنامه و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود