دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DiskMark 1.0.0.7 تست سرعت هارد دیسک

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/17 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2256

DiskMark تست سرعت هارد دیسک
DiskMark 1.0.0.7 نرم افزاری جهت تست سرعت نوشتن و خواندن هارد دیسک و بدست آوردن اطلاعات کلی در مورد آن به شکل گرافیکی می باشد.
این نرم افزار سبک و کم حجم اطلاعات کامل و جامعی در مورد هارد دیسک مورد استفاده در سیستمتان در اختیارتان قرار می دهد. این برنامه کاربردی شما را قادر می سازد پارامترهای مختلفی مانند حجم بافر را در مورد نوع تستی که قرار است انجام دهید را تنظیم کنید و همچنین می توانید هارد دیسک های لوکال یا همان سیستم خودتان یا اینکه هارد دیسک های داخل شبکه را مورد آزمون قرار دهید.

DiskMark توانایی تظیم پارامتر دیگری را نیز در هنگام تست هارد دیسک به شما می دهد که تعداد دور در دقیقه ( rpm ) که همان سرعت چرخش دیسک می باشد. جهت بدست آوردن بهترین نتیجه می توانید یک عدد خاص را تعیین کنید و چندین مرتبه با همان عدد تست را انجام دهید و نتایج بدست آمده را با یکدیگر مقایسه نمایید و از درستی آنها اطمینان حاصل کنید. با استفاده از این برنامه می توانید مشخص کنید که حداکثر قدرت هارددیسک شما جهت جابجایی و انتقال داده ها به چه میزان چه حجمی می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود