دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Disk Pulse Ultimate 9.3.16 تست سرعت هارد دیسک

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/6 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 21298

Disk Pulse Ultimate نظارت روی تغییرات هارد دیسک
Disk Pulse نرم افزاری جهت مانیتور کردن و نظارت کامل و لحظه ای روی مسیر های مشخص شده هارد دیسک و نمایش تغییرات انجام شده در آنها می باشد.
این برنامه شما را قادر می سازد تغییراتی که روی هارد دیسک صورت می گیرد را به صورت کامل زیر نظر داشته باشید و روی دایرکتوری های مشخص شده نظارت داشته باشید و تک تک تغییرات فایل های موجود را مانیتور کنید و در انتها اطلاعات بدست آمده هنگامی که تغییرات مهمی رخ داده باشد را در صورت نیاز ایمیل نمایید. همچنین شرکت هایی که دارای چندین سرور می باشند و می خواهند روی آنها نظارت داشته باشند می توانند با استفاده از این نرم افزار تمامی تغییرات هارد دیسک سرورهای خود را به شکل گزارش های مفصل در پایگاه داده برنامه SQL ذخیره نمایند.
Disk pulse نرم افزاری کاربردی و قدرتمند در زمینه مدیریت و نظارت روی چندین هارد دیسک یا دایرکتوری برای پیدا کردن فایل های ایجاد شده، ویرایش و تغییر فایل ها ، حذف فایل ها و یا اجرای فایل ها در زمانی کوتاه می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Disk Pulse مواردی مانند : خواندن اسم های طولانی فایل ها ، پشتیبانی از فایل های یونیکد ، نظارت کامل روی تغییرات دایرکتروی ها و هارد دیسک ها ، تنظیم شیوه زیر نظر گرفتن هارد دیسک ، فایل های گروه بندی شده ، تعیین فرمت خاصی از فایل ها جهت نظارت روی آن ، ارسال اطلاعات بدست آمده در زمان تغییرات مهم به صورت ایمیل ، ذخیره گزارش ها در دیتابیس SQL ، جستجوی یک نوع خاص از تغییرات در اطلاعات ذخیره شده ، ذخیره گزارشات به صورت فایل اکسل Excel CSV ، متن و یا HTML و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.
  • دانلود نسخه نرم افزار ارئه شده : Disk Pulse Ultimate 9.3.16
    دانلود دانلود با لینک مستقیم | حجم فایل : 17 مگابایت ( نسخه 64 و 32 بیتی به همراه Crack & Patch )

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود