دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

BlueLife Hosts Editor 1.2 ویرایش فایل Hosts ویندوز

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/1 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 9827

BlueLife Hosts Editor ویرایش فایل Hosts ویندوز
BlueLife Hosts Editor نرم افزاری کاربردی و در عین حال ساده جهت ویرایش و ایجاد تغییر در فایل Hosts ویندوز می باشد.
این برنامه محتویات موجود در فایل Hosts ویندوز را به شکلی کاملا ساده و قابل درک جهت هرگونه ویرایش و ایجاد تغییرات مورد نظر برایتان به نمایش می گذارد. با بکارگیری BlueLife Hosts Editor به آسانی می توانید آدرس های موجود در فایل Hosts را ویرایش ، حذف و یا در صورت نیاز آدرس های جدیدی را به آن اضافه نمایید. شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که ویرایش و ایجاد تغییر در فایل Host ویندوز چه کاربردی می تواند داشته باشد. از موارد کاربردی ویرایش فایل Hosts می توان بلاک کردن آدرس های اینترنتی به منظور جلوگیری از غیرفعال شدن کرک نرم افزارها را نام برد.
BlueLife Hosts Editor امکان دیگری را نیز در اختیارتان قرار می دهد تا با یک کلیک از فایل هاست ویندوز خود در مقابل تغییرات غیر مجاز محافظت نمایید و امکان دسترسی و هرگونه ویرایشی را از برنامه ها و کاربران دیگر بگیرید که جهت انجام آن می توانید داخل محیط برنامه از منوی Options گزینه‌ Write Protected را فعال نمایید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود