دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

EMCO MSI Package Builder Enterprise 5.2.9.3741 تبدیل exe به msi

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/26 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18454

EMCO MSI Package Builder Enterprise
EMCO MSI Package Builder نرم افزاری جهت ویرایش فایل های نصبی و ساخت فایل های MSI می باشد و همچنین جهت تبدیل فایل های exe به msi نیز از آن استفاده می شود.
این برنامه به منظور ویرایش فایل های نصبی و ایجاد بسته های MSI به شکل سفارشی مورد استفاده قرار می گیرد تا در صورت نیاز فایل نصبی که در اختیار دارید را به همراه فایل های دیگری که احتیاج است در زمان نصب در قسمت های مختلف ویندوز قرار بگیرند در قالب یک بسته نصبی MSI ، پک و بسته بندی (ایجاد) نمایید.

EMCO MSI Package Builder با توانایی repackager که در خود جایی داده است به شما امکان ویرایش فایل های exe و تبدیل آنها به بسته های نصبی MSI را نیز می دهد. این نرم افزار با تکنولوژی پیشرفته ای که در طراحی آن بکار رفته می تواند هنگام استخراح و اکسترکت یک فایل نصبی تمامی تغییرات بوجود آمده در ویندوز را به صورت کامل اسکن نماید و حتی تغییرات جزئی رجیستری را نیز پوشش دهد و بعد از ویرایش آنها توسط شما که می تواند افزودن یا حذف قسمتی از این تغییرات باشد بسته نصبی جدید شما را در اختیارتان قرار دهد.

EMCO MSI Package Builder امکان ویرایش تمامی جزئیات فایل نصبی مانند نام فایل، نام پروژه، تولید کننده، زبان، مدل، سطح دسترسی کاربران (کاربر در حال استفاده و یا همه کاربران) وضعیت راه اندازی مجدد سیستم و ... را در اختیارتان قرار می دهد و همچنین می توانید GUID محصول را نیز ویرایش نمایید. شما می توانید آدرس اینترنتی وب سایت خود را یه گونه ای داخل فایل نصبی MSI ساخته شده قرار دهید تا قبل از اجرای برنامه، یا قبل از آغاز مراحل نصب و یا بعد از حذف کردن برنامه نصب شده کاربر وب سایت شما را مشاده نماید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود