دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Event Log Explorer 4.5.2.2051 نمایش رویدادهای ثبت شده ویندوز

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/9 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19411

Event Log Explorer


Event Log Explorer نرم افزاری کاربردی برای نمایش و بررسی رویدادهای ثبت شده ویندوز می باشد که از طریق آن می توانید تمامی رویدادهای سیستمی، امنیتی و لاگ سایر برنامه ها را نیز مشاهده و تحلیل نمایید.
این برنامه یک ابزار مناسب جهت مشاهده، نظارت و تجزیه و تحلیل کلیه وقایع ثبت شده در سیستم شما می باشد و توسط آن کوچک ترین فعالیت ها نیز زیر نظر شما قرار می گیرند.

Event Log Explorer محصولی از شرکت FSPro Labs است که به خوبی می تواند جزئی ترین کارهای صورت گرفته روی ویندوز مانند مشاهده، حذف و یا جابجا شدن فایل ها رانیز گزارش دهد همچنین می توانید ببینید چه تلاشهایی توسط افراد غیر مجاز برای ورود به حساب کاربری شما صورت گرفته است. این برنامه تمامی رویدادها را برایتان به صورت لیست نمایش می دهد و بر اساس نوع این وقایع رنگ بندی آنها نیز متفاوت است که می توانید با سرعت بالایی میان این رودادها به جستجو بپردازید و بعد از یافتن موارد مورد نیاز آنها را به صورت گزارش چاپ کنید و یا به صورت فایل HTML از آن خروجی بگیرید. شما می توانید نتایج جستجوی خود را با اعمال فیلترهای مختلف دقیق تر نموده و این تنظیمات برای دفعات بعد ذخیره نمایید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود