دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

ExtremeCopy Pro 2.3.4 کپی سریع فایل ها

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/13 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18323

ExtremeCopy
ExtremeCopy ابزار حرفه ای برای کپی فایلها از مسیری به مسیر دیگر با سرعت بسیار بالا می باشد.
این برنامه کاربردی می تواند سرعت انتقال و کپی فایلها را در مقایسه با ابزار خود ویندوز در حدود 30 الی 130 درصد افزایش دهد و می توانید آن را جایگزین ابزار کپی خود ویندوز کنید. این نرم افزار شمارا قادر می سازد در هنگام کپی و انتقال فایل های سنگین در صورت نیاز عمل کپی و انتقال را متوقف نموده و در زمانی دیگر آن را ادامه دهید و مقدار باقی مانده فایلها را جابجا نمایید.

ExtremeCopy دارای ویژگی هایی مانند: کپی و انتقال یک فایل در چند فولدر مختلف به صورت همزمان با سرعت بسیار بالا، نگه داشتم عملیات کپی و ادامه جا به جایی فایل ها در زمانی دیگر، پردازش زمان مورد نیاز برای کپی فایل ها و نمایش آن به کاربر، یکپارچه سازی با تنظیمات منوی راست کلیک موس، سفارشی نمودن تنظیمات کپی فایل ها از طریق گزینه Copy Task File و... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود