دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

FastCopy 3.27 + Source code كپی سریع اطلاعات

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/16 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 21584

FastCopy

FastCopy یکی از سریعترین ابزارها جهت کپی، حذف و انتقال فایل ها در ویندوز می باشد.
این برنامه کاربردی می تواند سرعت کپی کردن فایل های شما را تا دو برابر حالت پیش فرض ویندوز افزایش دهد که اگر روزانه با تعداد بالایی فایل برای کپی و انتقال سرو کار دارید این نرم افزار می تواند دستیار خوبی برایتان باشد.
یکی از مشکلات ویندوز سرعت پایین آن در کپی و جابجایی فایل هاست که اگر حجم این فایل ها بالا باشد که دیگر یک کپی ساده کاری طاقت فرسا خواهد شد. اگر فایل های سبکی را با ابزار خود ویندوز کپی کنید ولی تعداد آنها بالا باشد باز هم ویندوز ار خود نقص نشان داده و سرعت کپی تمامی فایل ها با افت شدیدی روبرو می گردد.

FastCopy به صورت هوشمند در زمان کپی تعداد زیادی فایل آنها را اولویت بندی می کند به گونه ای که اولین فایلی که در حال کپی می باشد با بالاترین سرعت ممکن کپی می گردد و فایل های دیگر در صف انتظار باقی می مانند تا اولین عملیات جابجایی به اتمام برسد و به همین ترتیب تا آخرین فایل با سرعت بالایی منتقل می شوند. این برنامه به دلیل اینکه به هیچ وجه از حافظه کش ویندوز استفاده نمی کند هیچ تاثیری روی عملکرد معمول سیستم ندارد.

FastCopy دارای قابلیت هایی مانند: پشتیبانی از فایل هایی با نام طولانی (MAX_PATH)، تعیین روش های مختلف کپی فایل با توجه به مبدا و مقصد فایل های کپی شده، جابجایی و کپی چندین فایل به صورت همزمان، پشتیبانی از یونیکد، افزایش سرعت کپی فایل ها ا دو برابر حالت پیش فرض ویندوز، متوقف کردن عمل کپی فایل ها و ادامه آن در زمانی دیگر و... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود