دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

FileSeek Pro 5.2.1 + Portable جستجوی متن داخل فایل ها

دسته بندی نرم افزار نرم افزار | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/24 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 16528

FileSeek
FileSeek برنامه‌ای به منظور جستجوی رشته های متنی داخل محتوای انواع فایل ها می باشد.
این نرم افزار کاربردی با سرعتی بالا یک رشته متنی را داخل انواع فایل ها جستجو نموده و به خوبی با ویندوز ادغام می شود و جهت دسترسی سریعتر می توانید از طریق منوی کلیک راست موس نیز از آن استفاده نمایید.

FileSeek با استفاده از تکنولوژی چند رشته ای (Multithreading) سرعت جستجو را به شکل چشم گیری بهبود بخشیده و در عین حال تاثیری هم روی عملکرد کلی سیستم ندارد. این برنامه با پشتیبانی از حالت چند برگه ای (Tabbed) به شما اجازه می دهد بدون نیاز به بستن لیست نتایج جستجوی اخیر خود یک جستجوی جدید را در برگه ای دیگر انجام دهید. با استفاده از یک اکانت مشترک می توانید در سیستم های مختلف پروفایل خود را در اختیار داشته باشید و به اصطلاح همگام سازی انجام دهید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود