دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Syncovery Pro Enterprise 7.74 Build 470 + Portable یکسان سازی و هماهنگ سازی فایلها

Syncovery Pro پشتیبان گیری ،  یکسان سازی و هماهنگ سازی فایلها
Syncovery نرم افزار کاربردی جهت انجام اموری همچون پشتیبان گیری ، یکسان سازی و هماهنگ سازی بهتر فایلها می باشد.
این برنامه برای تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها و پوشه ها طراحی شده و شما می توانید با خیالی آسوده نسبت به امنیت داده های خود از آن استفاده نمایید.
راحتی کار با این برنامه یکی از ویژگی های آن می باشد که به آسانی با استفاده از حالت جادوگر ( Wizard ) تمامی کاربران مبتدی نیز می توانند به پشتیبان گیری از داده های خود و همگام سازی آنها اقدام کنند و در عین حال برای کاربران حرفه ای هم حالت پیشرفته ای وجود دارد تا با اعمال تنظیمات مورد نظر خود به جزئی ترین موارد برنامه هم دسترسی کامل داشته باشند.

Syncovery نرم افزاری با چندین کاربرد مختلف و به نوعی انعطاف پذیر می باشد و تعداد بالایی از کاربران با رویکرد های گوناگون قادرند از آن استفاده نمایند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Syncovery مواردی همچون : برنامه ای کاربردی و کلی برای انجام هماهنگ سازی ، انجام دستورات کاربر بدون محدودیت تعداد ، حجم و نام فایلها ، کپی کردن و همسان سازی فایلها در قسمت های مختلف سیستم و ... می باشند.

 

Farstone RestoreIT 10.4.1.100.1332 پشتیبان گیری خودکار و سریع

Farstone RestoreIT
FarStone RestoreIT نرم افزاری کاربردی جهت تهیه نسخه پشتیبان به صورت خودکار و با سرعت بالا جهت جلوگیری از پاک شدن اطلاعات حساس می باشد.
این برنامه به گونه ای طراحی شده که تصور شما از نرم افزارهای پشتیبان گیری را تغییر می دهد زیرا می تواند طی یک تا دو دقیقه سیستمی که به هر دلیل دچار مشکل شده و اصلا ویندوز اجرا نمی شود را به حالت ایده عالی که در آن زمان ویندوز حداکثر کارایی خود را داشته بازگرداند!

FarStone RestoreIT می تواند حتی هنگامی که ویندوز دچار کرش شده و صفحه آبی خود را به نشانه تسلیم نمایش می دهد بلافاصله تمامی فایل های سیستمی و نرم افزار های نصب شده شما را به حالت قبل از بروز مشکل بازگرداند و دیگر ترسی از نصب و تست برنامه های جدید نخواهید داشت. این برنامه به طور مدام تغییرات سیستم را زیر نظر داشته و از آنها نسخه پشتیبان تهیه می کند تا هر لحظه که نیاز باشد به بازگردانی ویندوز و کل فایل های خود اقدام نمایید.

FarStone RestoreIT دارای ویژگی های جالبی مانند: بازگردانی تمامی فایل ها و تنظیمات سیستم در صورت ویروسی شدن و یا هر نوع مشکل دیگری، بازیابی فایل های پاک شده و حتی رونویسی شده (Overwrit)، پشتیبان گیری پیوسته و مداوم، امکان تعیین رمز عبور، پشتیبانی از هارد دیسک های ظرفیت بالا تا 6TB، ایجاد نقطه بازیابی در چند لحظه، بازگردانی ویندوز حتی در صورت بوت نشدن، بازگرداندن کل ویندوز در 2 دقیقه، بازیابی تعدادی از فایل ها و یا کل هارد دیسک، پشتیبانی از UEFI-based/GPT و... می باشد.

 

FarStone DriveClone Server + Workstation 11.10 + Portable پشتیبان گیری از اطلاعات

FarStone DriveClone
Farstone DriveClone Server نرم افزاری جهت تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات سیستم و همچنین کپی و انتقال دقیق تمام محتویات یک هارد دیسک به هارد دیسکی دیگر می باشد.
این برنامه کاربردی به خوبی می تواند از تمام اطلاعات شما شامل فایل های سیستم، برنامه های کاربردی، تنظیمات، ایمیل، موسیقی، عکس، فیلم، اسناد، و تمام پارتیشن نسخه پشتیبان تهیه کند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی با خیال آسوده اطلاعات خود را در اختیار داشته باشید.
این نرم افزار به طور خود کار عمل Defrags را روی فایل های سیستم انجام می دهد و با شناسایی تغییرات، بعد از آخرین پشتیبان گیری فقط همان تغییرات را به فایل پشتیبان اضافه می کند و مانع از دوباره کاری های وقت گیر و طولانی می گردد.

Farstone DriveClone Server دارای ویژگی هایی همچون: سازگاری با UEFI، GPT و هارد دیسک های بزرگتر از 2TB، پشتیبانی از هارد های SSDT، Defrag کردن فایل های پشتیبان که 20% سریعتر اجرا می شوند، امکان تعریف جدول زمانبندی برای پشتیبان گیری، ساخت فایل ایمیج از نسخه پشتیبان، کپی مستقیم فایل پشتیبان روی CD و DVD، قابلیت جدید Mirror Drivenew و... می باشد.

 

Extra Backup 1.12 Build 1005 پشتیبان گیری خودکار اطلاعات

ExtraBackup
Extra Backup نرم افزاری جهت پشتیبان گیری خودکار از اطلاعات شما بر اساس جدول زمانبدی که برای آن تعریف می کنید می باشد.
این برنامه به خوبی می تواند فایل هایی که قصد تهیه نسخه پشتیبان از آنها را دارید به صورت فشرده برایتان ذخیره کند تا در مواردی که حجم فایل ها بالا می باشد فضای کمتری جهت ذخیره سازی نسخه های پشتیبان نیاز باشد.

Extra Backup به صورت هوشمند می تواند تشخیص دهد زمانی که یک فوادر را برای تهیه نسخه پشتیبان داخل برنامه فراخوانی می کنید و یا بر اساس جدول زمانبدی تعریف شده اقدام به پشتیبان گیری می کند؛ چه فایل هایی داخل پوشه مورد نظر جدیدا اضافه شده اند و یا ویرایش شده اند و فقط آنها را به نسخه پشتیبان اضافه می کند که این امر صرفه جویی قابل ملاحظه در استفاده از منابع سیستم بوجود می آورد و عمل پشتیبان گیری نیز با سرعت بالاتری صورت می گیرد.

Extra Backup دارای ویژگی های جالبی همچون: نگه داشتن نسخه های فایل های قدیمی و فایل های کهنه بعد از پشتیبان گیری، فشرده سازی ZIP، رمزگذاری (AES) روی فایل های پشتیبان، نوتیفیکیشن های صوتی و تصویری برای اطلاع رسانی زمان پشتیبان گیری و فعالیت های برنامه، پشتیبانی از تمام شبکه های محلی، پشتیبانی از UNC، اجرای تنها یک فرایند پشتیبان گیری در یک زمان برای محافظت از سیستم در مقابل استفاده بیش از حد از منابع سیستم و هنگ کردن و... می باشد.

 

Deep Freeze Enterprise 8.36.220.5214 / Server 8.35.270.5190 جلوگیری از ایجاد تغییرات در ویندوز

Deep Freeze Enterprise Server جلوگیری از ایجاد تغییرات در ویندوز
Deep Freeze Enterprise نرم افزاری جهت ایجاد محیطی مجازی روی سیستم و جلوگیری از هرگونه تغییری روی ویندوز می باشد.
از این نرم افزار می توان در محیط های مختلفی که سیستم های آنها همواره در مقابل انواع ویروسها و یا تغییراتی که کاربران روی آن ها انجام می دهد در معرض خطر می باشند ، استفاده نمود و بدون هیچ نگرانی از انواع تغییرات بوجود آمده روی سیستم و ویندوز جهت بازگردانی تمامی تنظیمات مورد نظر فقط کافیست ویندوز را مجددا راه اندازی کنیم و با یک ری استارت ساده همه چیز به حالت قبل باز می گردد. از مزایای این برنامه این است که بدون احتیاج به هیچ گونه دانش خاصی فقط لازم است برنامه را نصب کنید تا از این امکانات به صورت کامل بهره ببرید.
با بکارگیری Deep Freeze به هر دلیلی مشکلی برای سیستم پیش آمده باشد یا خود ویندوز هم که پاک شده باشد می توانید به آسانی آن را بازگردانید و با توجه به اینکه دیگر برنامه ای نمی تواند روی تنظیمات اولیه شما تاثیر منفی بگذارد بنابراین سرعت سیستم شما نیز به هیچ عنوان در طول مدت استفاده کاهش پیدا نمی کند و همیشه شبیه سیستمی که چند لحظه پیش روی آن ویندوز نصب کرده اید کارایی خواهد داشت.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Deep Freeze مواردی مانند : امکان تعریف کلمه عبور یک روز مصرف یا یکبار مصرف ، ایجاد رمز عبور کد شده برای بخش Administrator ویندوز ، از کار انداختن کیبورد و موس ، ساخت فایل نصبی با تنظیمات مورد نظر ، جدول زمانبدنی جهت خاموش شدن سیستم ، تعیین زمان مشخصی به منظور خاموش شدن سیستم در حالت بیکاری ، ساخت درایو مجازی ، تنظیم و مدیریت از راه دور بوسیله Console یا Command Line خود ویندوز و ... می باشند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد