دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Syncovery Pro Enterprise 7.68 Build 446 یکسان سازی و هماهنگ سازی فایلها

Syncovery Pro پشتیبان گیری ،  یکسان سازی و هماهنگ سازی فایلها
Syncovery نرم افزار کاربردی جهت انجام اموری همچون پشتیبان گیری ، یکسان سازی و هماهنگ سازی بهتر فایلها می باشد.
این برنامه برای کپی کردن فایلها در هر کجا که نیاز یاشد نیز بکار گرفته می شود. از دلایلی که این نرم افزار را به یکی از محبوب ترین ها بین نرم افزار های مشابه خود تبدیل نموده است می توان به استفاده از آن در تهیه فایل پشتیبان از سیستم های خانگی ، مک بوک ، سرور ها ، نوت بوک ها و سیستم های آنلاین اشاره نمود. Syncovery نرم افزاری با چندین کاربرد مختلف و به نوعی انعطاف پذیر می باشد و تعداد بالایی از کاربران با رویکرد های گوناگون قادرند از آن استفاده نمایند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Syncovery مواردی همچون : برنامه ای کاربردی و کلی برای انجام هماهنگ سازی ، انجام دستورات کاربر بدون محدودیت تعداد ، حجم و نام فایلها ، کپی کردن و همسان سازی فایلها در قسمت های مختلف سیستم و ... می باشند.

 

EASEUS Todo Backup Workstation 10.0.0.1 + Advanced Server 10.0.0.1 پشتیبان گیری سرور

EASEUS Todo Backup Advanced Server پشتیبان گیری سرور
EASEUS Todo Backup نرم افزار کاربردی و کارآمدی در زمینه ی پشتیبان گیری از فایل ها در محیط سیستم عامل ویندوز می باشد که بیشتر جهت تهیه نسخه پشتیبان در محیط ویندوز سرور و بازیابی آن و برطرف کردن مشکلات فیزیکی و مجازی محیط ویندوز سرور استفاده می شود.
تهیه نخسه پشتیبان و بازیابی توسط این نرم افزار شامل قابلیت های مثل : سرعت بالا ، پشتیبانی از فایل ها ، بازیابی مشکلات ، جابه جایی نسخه پشتیبان پایگاه داده های سرور SQL و بازیابی آن ، زمان بندی تهیه نسخه پشتیبان به صورت حرفه ای و در نهایت بازیابی فراگیر و جامع آن می شود. از توانایی های این نرم افزار می توان به امکان بک آپ گیری به صورت ریموت روی سروری دیگر از طریق FTP اشاره نمود ، این امکان برای کسانی که می خواهند بک آپ روزانه داشته باشند بسیار مفید است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار EASEUS Todo Backup مواردی مانند : پشتیبان گیری بر روی FTP ، پشتیبان گیری آسان از شبکه ، سیستم تعویض سرور قابل اعتماد ، بازیابی سریع سیستم های Crash شده ، بهینه سازی دیسک ها برای بک آپ گیری ، پشتیبان گیری در چندین فضای ذخیره سازی مختلف به همراه محافظت 2 برابر از فایل ها و ... می باشند.

 

Active Disk Image Professional 5.6.2 + Corporate 7.0.4 کپی دقیق هارد

Active Disk Image کپی دقیق هارد
Active Disk Image نرم افزاری برای ایجاد یک ایمیج و فایل پشتیبان از انواع حافظه‌های جانبی مانند HDD,SSD,USB,CD,DVD,و ... می باشد.
ایمیج های ایجاد شده می توانند در پشتیبان گیری، ارتقاء PC و یا نسخه برداری از دیسک مورد استفاده قرار گیرند. یکی از ویژگی های ایمیج گیری دیسک در مواقعی که سیستم دچار مشکل می شود برای ریکاوری سیستم و یا پیداکردن و بازگردانی فایل های لازم از داخل ایمیج، مورد استفاده قرار می گیرند.

 

Abelssoft SyncManager Pro 2017.3.12 همگام سازی فایل ها

Abelssoft SyncManager Pro همگام سازی فایل ها
Abelssoft SyncManager نرم افزاری جهت یکسان سازی اطلاعات و فایل های دو مسیر می باشد.
این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا به همگام سازی فایل های خود پرداخته و اطلاعاتی نظیر پوشه ها، فایل ها و فایل های چندرسانه ای خود را همگام سازی کنید. با استفاده از این برنامه خیالتان بابت این که فایل هایتان در جای مناسبی قرار دارند راحت می شود در واقع Abelssoft SyncManager به شما امکان میدهد تا اطلاعاتی که اضافه می کنید را در مکان هایی که برای برنامه تعیین می کنید ذخیره کرده و هر لحظه فایل های بین دو پوشه یا دو دستگاه را چک کرده و در صورت نیاز به همگام سازی ، عملیات سینک کردن آغاز شود.

 

Abelssoft Backup Pro 2016.6.2.0 پشتیبان گیری سریع از اطلاعات

Abelssoft Backup Pro پشتیبان گیری سریع از اطلاعات
Abelssoft Backup نرم افزاری برای پشتیبان‌گیری خودکار از فایل‌های سیستم با توجه به نوع آنها می باشد.
بدین صورت که بعد از هر گونه تغییر در اطلاعات ذخیره شده ، به صورت خودکار نسخه پشتیبان بروز آوری خواهد شد. با کمک این نرم افزار می توانید از تمام اطلاعات مهم خود در شبکه ، FTP ، سی دی ، دی وی دی و هارد بک آپ بگیرید تا درصورت از دست رفتن نسخه اصلی، از این نسخه استفاده کنید و فایل های خود را بازیابی کنید. برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز ، شما قادر به رمزگذاری روی نسخه های پشتیبان ایجاد شده می باشید. بازیابی نسخه پشتیبان در هر زمانی تنها با یک کلیک صورت می گرد و بسیار سریع می باشد.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد