دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Syncovery Pro Enterprise 7.70 Build 454 + Portable یکسان سازی و هماهنگ سازی فایلها

Syncovery Pro پشتیبان گیری ،  یکسان سازی و هماهنگ سازی فایلها
Syncovery نرم افزار کاربردی جهت انجام اموری همچون پشتیبان گیری ، یکسان سازی و هماهنگ سازی بهتر فایلها می باشد.
این برنامه برای تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها و پوشه ها طراحی شده و شما می توانید با خیالی آسوده نسبت به امنیت داده های خود از آن استفاده نمایید.
راحتی کار با این برنامه یکی از ویژگی های آن می باشد که به آسانی با استفاده از حالت جادوگر ( Wizard ) تمامی کاربران مبتدی نیز می توانند به پشتیبان گیری از داده های خود و همگام سازی آنها اقدام کنند و در عین حال برای کاربران حرفه ای هم حالت پیشرفته ای وجود دارد تا با اعمال تنظیمات مورد نظر خود به جزئی ترین موارد برنامه هم دسترسی کامل داشته باشند.

Syncovery نرم افزاری با چندین کاربرد مختلف و به نوعی انعطاف پذیر می باشد و تعداد بالایی از کاربران با رویکرد های گوناگون قادرند از آن استفاده نمایند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Syncovery مواردی همچون : برنامه ای کاربردی و کلی برای انجام هماهنگ سازی ، انجام دستورات کاربر بدون محدودیت تعداد ، حجم و نام فایلها ، کپی کردن و همسان سازی فایلها در قسمت های مختلف سیستم و ... می باشند.

 

Deep Freeze Enterprise 8.36.220.5214 / Server 8.35.270.5190 جلوگیری از ایجاد تغییرات در ویندوز

Deep Freeze Enterprise Server جلوگیری از ایجاد تغییرات در ویندوز
Deep Freeze Enterprise نرم افزاری جهت ایجاد محیطی مجازی روی سیستم و جلوگیری از هرگونه تغییری روی ویندوز می باشد.
از این نرم افزار می توان در محیط های مختلفی که سیستم های آنها همواره در مقابل انواع ویروسها و یا تغییراتی که کاربران روی آن ها انجام می دهد در معرض خطر می باشند ، استفاده نمود و بدون هیچ نگرانی از انواع تغییرات بوجود آمده روی سیستم و ویندوز جهت بازگردانی تمامی تنظیمات مورد نظر فقط کافیست ویندوز را مجددا راه اندازی کنیم و با یک ری استارت ساده همه چیز به حالت قبل باز می گردد. از مزایای این برنامه این است که بدون احتیاج به هیچ گونه دانش خاصی فقط لازم است برنامه را نصب کنید تا از این امکانات به صورت کامل بهره ببرید.
با بکارگیری Deep Freeze به هر دلیلی مشکلی برای سیستم پیش آمده باشد یا خود ویندوز هم که پاک شده باشد می توانید به آسانی آن را بازگردانید و با توجه به اینکه دیگر برنامه ای نمی تواند روی تنظیمات اولیه شما تاثیر منفی بگذارد بنابراین سرعت سیستم شما نیز به هیچ عنوان در طول مدت استفاده کاهش پیدا نمی کند و همیشه شبیه سیستمی که چند لحظه پیش روی آن ویندوز نصب کرده اید کارایی خواهد داشت.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Deep Freeze مواردی مانند : امکان تعریف کلمه عبور یک روز مصرف یا یکبار مصرف ، ایجاد رمز عبور کد شده برای بخش Administrator ویندوز ، از کار انداختن کیبورد و موس ، ساخت فایل نصبی با تنظیمات مورد نظر ، جدول زمانبدنی جهت خاموش شدن سیستم ، تعیین زمان مشخصی به منظور خاموش شدن سیستم در حالت بیکاری ، ساخت درایو مجازی ، تنظیم و مدیریت از راه دور بوسیله Console یا Command Line خود ویندوز و ... می باشند.

 

EASEUS Todo Backup Workstation 10.0.0.1 + Advanced Server 10.0.0.1 پشتیبان گیری سرور

EASEUS Todo Backup Advanced Server پشتیبان گیری سرور
EASEUS Todo Backup نرم افزار کاربردی و کارآمدی در زمینه ی پشتیبان گیری از فایل ها در محیط سیستم عامل ویندوز می باشد که بیشتر جهت تهیه نسخه پشتیبان در محیط ویندوز سرور و بازیابی آن و برطرف کردن مشکلات فیزیکی و مجازی محیط ویندوز سرور استفاده می شود.
تهیه نخسه پشتیبان و بازیابی توسط این نرم افزار شامل قابلیت های مثل : سرعت بالا ، پشتیبانی از فایل ها ، بازیابی مشکلات ، جابه جایی نسخه پشتیبان پایگاه داده های سرور SQL و بازیابی آن ، زمان بندی تهیه نسخه پشتیبان به صورت حرفه ای و در نهایت بازیابی فراگیر و جامع آن می شود. از توانایی های این نرم افزار می توان به امکان بک آپ گیری به صورت ریموت روی سروری دیگر از طریق FTP اشاره نمود ، این امکان برای کسانی که می خواهند بک آپ روزانه داشته باشند بسیار مفید است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار EASEUS Todo Backup مواردی مانند : پشتیبان گیری بر روی FTP ، پشتیبان گیری آسان از شبکه ، سیستم تعویض سرور قابل اعتماد ، بازیابی سریع سیستم های Crash شده ، بهینه سازی دیسک ها برای بک آپ گیری ، پشتیبان گیری در چندین فضای ذخیره سازی مختلف به همراه محافظت 2 برابر از فایل ها و ... می باشند.

 

Active Disk Image Professional 5.6.2 + Corporate 7.0.4 کپی دقیق هارد

Active Disk Image کپی دقیق هارد
Active Disk Image نرم افزاری برای ایجاد یک ایمیج و فایل پشتیبان از انواع حافظه‌های جانبی مانند HDD,SSD,USB,CD,DVD,و ... می باشد.
ایمیج های ایجاد شده می توانند در پشتیبان گیری، ارتقاء PC و یا نسخه برداری از دیسک مورد استفاده قرار گیرند. یکی از ویژگی های ایمیج گیری دیسک در مواقعی که سیستم دچار مشکل می شود برای ریکاوری سیستم و یا پیداکردن و بازگردانی فایل های لازم از داخل ایمیج، مورد استفاده قرار می گیرند.

 

Abelssoft SyncManager Pro 2017.3.12 همگام سازی فایل ها

Abelssoft SyncManager Pro همگام سازی فایل ها
Abelssoft SyncManager نرم افزاری جهت یکسان سازی اطلاعات و فایل های دو مسیر می باشد.
این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا به همگام سازی فایل های خود پرداخته و اطلاعاتی نظیر پوشه ها، فایل ها و فایل های چندرسانه ای خود را همگام سازی کنید. با استفاده از این برنامه خیالتان بابت این که فایل هایتان در جای مناسبی قرار دارند راحت می شود در واقع Abelssoft SyncManager به شما امکان میدهد تا اطلاعاتی که اضافه می کنید را در مکان هایی که برای برنامه تعیین می کنید ذخیره کرده و هر لحظه فایل های بین دو پوشه یا دو دستگاه را چک کرده و در صورت نیاز به همگام سازی ، عملیات سینک کردن آغاز شود.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد