دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Deep Freeze Enterprise 8.36.220.5214 / Server 8.35.270.5190 جلوگیری از ایجاد تغییرات در ویندوز

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » پشتیبانگیری از اطلاعات | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/11 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19505

Deep Freeze Enterprise Server جلوگیری از ایجاد تغییرات در ویندوز
Deep Freeze Enterprise نرم افزاری جهت ایجاد محیطی مجازی روی سیستم و جلوگیری از هرگونه تغییری روی ویندوز می باشد.
از این نرم افزار می توان در محیط های مختلفی که سیستم های آنها همواره در مقابل انواع ویروسها و یا تغییراتی که کاربران روی آن ها انجام می دهد در معرض خطر می باشند ، استفاده نمود و بدون هیچ نگرانی از انواع تغییرات بوجود آمده روی سیستم و ویندوز جهت بازگردانی تمامی تنظیمات مورد نظر فقط کافیست ویندوز را مجددا راه اندازی کنیم و با یک ری استارت ساده همه چیز به حالت قبل باز می گردد. از مزایای این برنامه این است که بدون احتیاج به هیچ گونه دانش خاصی فقط لازم است برنامه را نصب کنید تا از این امکانات به صورت کامل بهره ببرید.
با بکارگیری Deep Freeze به هر دلیلی مشکلی برای سیستم پیش آمده باشد یا خود ویندوز هم که پاک شده باشد می توانید به آسانی آن را بازگردانید و با توجه به اینکه دیگر برنامه ای نمی تواند روی تنظیمات اولیه شما تاثیر منفی بگذارد بنابراین سرعت سیستم شما نیز به هیچ عنوان در طول مدت استفاده کاهش پیدا نمی کند و همیشه شبیه سیستمی که چند لحظه پیش روی آن ویندوز نصب کرده اید کارایی خواهد داشت.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Deep Freeze مواردی مانند : امکان تعریف کلمه عبور یک روز مصرف یا یکبار مصرف ، ایجاد رمز عبور کد شده برای بخش Administrator ویندوز ، از کار انداختن کیبورد و موس ، ساخت فایل نصبی با تنظیمات مورد نظر ، جدول زمانبدنی جهت خاموش شدن سیستم ، تعیین زمان مشخصی به منظور خاموش شدن سیستم در حالت بیکاری ، ساخت درایو مجازی ، تنظیم و مدیریت از راه دور بوسیله Console یا Command Line خود ویندوز و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » پشتیبانگیری از اطلاعات

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود