دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

FarStone DriveClone Server + Workstation 11.10 + Portable پشتیبان گیری از اطلاعات

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » پشتیبانگیری از اطلاعات | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/16 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 15399

FarStone DriveClone
Farstone DriveClone Server نرم افزاری جهت تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات سیستم و همچنین کپی و انتقال دقیق تمام محتویات یک هارد دیسک به هارد دیسکی دیگر می باشد.
این برنامه کاربردی به خوبی می تواند از تمام اطلاعات شما شامل فایل های سیستم، برنامه های کاربردی، تنظیمات، ایمیل، موسیقی، عکس، فیلم، اسناد، و تمام پارتیشن نسخه پشتیبان تهیه کند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی با خیال آسوده اطلاعات خود را در اختیار داشته باشید.
این نرم افزار به طور خود کار عمل Defrags را روی فایل های سیستم انجام می دهد و با شناسایی تغییرات، بعد از آخرین پشتیبان گیری فقط همان تغییرات را به فایل پشتیبان اضافه می کند و مانع از دوباره کاری های وقت گیر و طولانی می گردد.

Farstone DriveClone Server دارای ویژگی هایی همچون: سازگاری با UEFI، GPT و هارد دیسک های بزرگتر از 2TB، پشتیبانی از هارد های SSDT، Defrag کردن فایل های پشتیبان که 20% سریعتر اجرا می شوند، امکان تعریف جدول زمانبندی برای پشتیبان گیری، ساخت فایل ایمیج از نسخه پشتیبان، کپی مستقیم فایل پشتیبان روی CD و DVD، قابلیت جدید Mirror Drivenew و... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » پشتیبانگیری از اطلاعات

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود