دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DAEMON Tools Pro 8.1.1.0666 + Lite 10.5.1.230 Unlocked ساخت درایو مجازی

DAEMON Tools Pro Advanced ساخت درایو مجازی
DAEMON Tools نرم افزاری قدرتمند جهت ساخت درایور مجازی و خواندن انواع فایل های ایمیج می باشد.
این نرم افزار در واقع نوعی شبیه ساز درایو سی دی و دی وی دی می باشد که به صورت مجازی آنها را ایجاد می کند و می توان گفت در حال حاضر کلیه محدودیت های کپی برداری را به آسانی نادیده می گیرد. توسط این برنامه می توانید بدون نیاز به رایت فایل های ISO، آنها را درون یک درایور مجازی مشاهده و استفاده نمایید. بیشتر پروتکل های امنیتی بکار رفته در ساخت دیسک های نوری در مقابل این نرم افزار ، بی مصرف به نظر می رسند زیرا شما می توانید تعداد زیادی از دیسک ها و بازی هایی که حتی دارای کپی رایت هستند را نیز به آسانی اجرا و مورد استفاده قرار دهید.

DAEMON Tools قادر است تا 32 عدد CD یا DVD رام مجازی روی سیستم شما بسازد. بیشتر نرم افزارهایی که در این زمینه ساخته شده اند فقط جهت Mount کردن فایل های Image کارایی دارند ولی با بکارگیری این برنامه قادر خواهید بود فایل های ایمیج ساخته شده از CD یا DVD را به شکلی کامل مدیریت و ویرایش نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DAEMON Tools مواردی مانند: تهیه فایل های ایمیج با فرمت های ISO ,MDS ,MDF ,MDX، ایجاد رمز عبور روی فایل های ایمیج، تهیه فایل های ایمیج فشرده شده با توانایی تقسیم فایل های بزرگ به چندین فایل کوچکتر، توانایی ویرایش ایمیج، رایت فایل های ایمیج، تهیه دیسک های بوت ( Boot ) و ... می باشند.

 

BurnAware Professional 10.0 + Portable رایت آسان سی دی

BurnAware Professional رایت سی دی
BurnAware نرم افزاری قدرتمند با رابط کاربری ساده جهت کپی از انواع دیسک‌ ها و رایت آسان انواع سی دی می باشد.
این نرم افزار مخصوص رایت، شما را در انجام کپی از انواع CD و DVD عکس های دیجیتال، اسناد، بازی، فیلم و موسیقی به آسانی یاری می کند. با بکارگیری این برنامه قادر خواهید بود تا به راحتی یک سی دی صوتی یا MP3 را ساخته و آن را رایت نمایید و همچنین دیسک های DVD-Video و دیسک های داده، ایمیج های ISO و ایمیج های CUE را هم بسازید.

BurnAware توانایی پاک نمودن یا فرمت دیسک های Rewritable و کپی CD یا DVD به صورت ایمیج ISO را نیز در اختیارتان قرار می دهد. رابط کاربری بسیار ساده و جذاب BurnAware باعث می شود تا سرعت عمل بهتری در انجام کارها داشته و در عین حال با یک محیط ساده و زیبا هر کاربر تازه کاری را قادر به استفاده از این برنامه می کند. شما به آسانی خواهید توانست اطلاعات مورد نظر خود را رایت نموده و یا در قالب فایلهای ایمیج ذخیره نمایید.

 

CDBurnerXP 4.5.7.6522 + Portable رایت CD و DVD

CDBurnerXP رایت CD و DVD
CDBurnerXP نرم افزاری جهت رایت انواع اطلاعات بر روی CD و DVD و دیگر دیسک های نوری می باشد.
این نرم افزار به آسانی می تواند جهت رایت انواع سی دی و دی وی دی، از جمله بلو ری و HD-DVD مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین دارای ویژگی برای رایت و ایجاد فایلهای ISO نیز می باشد. تمامی کاربران حتی شرکت ها هم می توانند از CDBurnerXP به صورت رایگان استفاده نمایند. این برنامه ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا اجزای مخرب مشابه برنامه های دیگر را ندارد.

CDBurnerXP دارای ویژگی های کلیدی مانند : رایت انواع دیسک ، ایجاد سی دی ها صوتی بدون ایجاد فاصله بین ترک ها ، رایت و ایجاد فایل های ISO ، تایید داده ها پس از فرایند رایت ، ایجاد دیسک های قابل بوت ، رابط کاربری چند زبانه ، تبدیل bin/nrg به ISO و ... می باشد.

 

AVS Disc Creator 5.2.8.542 رایت CD و DVD

AVS Disc Creator رایت CD و DVD
AVS Disc Creator نرم افزاری کاربردی جهت رایت انواع CD و DVD است که توسط آن می توانید اطلاعات خود را با فرمت های دلخواه روی انواع سی و دی وی دی ذخیره نمایید.
این برنامه با پشتیبانی از CD-R / RW، CD-RW و همچنین فن آوری های Blu-ray BD-R، BD- RE و BD DoubleLayer-R، BD DoubleLayer-RE تقریبا تمامی دیسک های موجود در بازار را پوشش می دهد و با خیالی آسوده می توانید داده های خود را برای مقاصد مختلف مثل پشتیبان گیری به فایل های ایمیج تبدیل نموده و آنها را روی CD و DVD رایت نمایید.

AVS Disc Creator یک قابلیت جالبی که در اختیارتان قرار میدهد این است که می توانید اطلاعات موجود روی دیسک های آسیب دیده و خش دار را کپی کرده و آنها را به یک CD و یا DVD سالم منتقل نمایید.

 

1CLICK DVD Copy Pro 6.1.1.4 کپی سریع و آسان DVD

کپی سریع و آسان DVD
1CLICK DVD Copy نرم افزار مفیدی جهت کپی آسان انواع DVD تنها با یک کلیک می باشد که از تکنولوژی CPRx برای اطمینان از موفقیت در هنگام کپی کردن آخرین نسل از فیلم های دی وی دی بهره می برد.
این برنامه را می توان یک راه حل نرم افزاری قدرتمند جهت کپی راحت فایل های ویدئویی DVD نام برد که آخرین فن آوری های موجود را در اختیارتان قرار می دهد.

1CLICK DVD Copy دارای یک رابط کاربری ساده می باشد که باعث می شود همه امکانات این برنامه حتی برای کاربران مبتدی نیز قابل دسترس باشد. این نرم افزار کنترل کاملی روی فایل هایی که قصد کپی کردن آنها را دارید برایتان فراهم می کند و می توانید با تعیین کردن چند قسمت از قبل داخل تنظیمات پیش فرض برنامه جهت انتقال فایل ها به آنجا سرعت عمل برنامه را بیشتر نمایید. همچنین میتوانید فایل های کپی شده را مستقیما به دی وی دی رایتر خود منتقل کنید.
علاوه بر این، "کپی از پیش تعیین شده" یک گزینه مهم دیگر نیز وجود دارد که از طریق آن می توانید موراد دیگری را انتخاب نموده عمل کپی خود را بهینه نمایید. گزینه های متعددی مانند : فقط ویدئو, movie and extras, قسمت خاصی از ویدئو, کل دی وی دی, کپی دقیق و حالت کپی سفارشی که در این صورت شما باید به صورت دستی تمامی اجزا را انتخاب کنید.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد