دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Any DVD Shrink 1.4.4 + Portable تهیه نسخه پشتیبان از DVD

Any DVD Shrink تهیه نسخه پشتیبان از DVD
Any DVD Shrink نرم افزاری جهت باز کردن کد فیلم‌ های دی وی دی جهت تهیه نسخه پشتیبان از آنها می باشد.
این برنامه قابلیت های بسیار زیادی را برای شما عرضه می کند که شامل کپی کردن DVD ، شرینک کردن DVD ، رایت کردن DVD ، پاک کردن DVD و ساختن ایمیج های ISO برای دی وی دی می باشد. شما بوسیله این برنامه قادرید تا کدبندی های موجود در یک دی وی دی را مانند CSS , ArccOS و Region Code را دیکود کنید و همچنین می توانید به صورت اتوماتیک به فشرده سازی دی وی دی خود و انتخاب بخشی از دی وی دی خود بپردازید. این برنامه همچنین از حالت های PAL و NTSC سازگار با رایت DVD، رایت ایمج ISO و پوشه دی وی دی روی انواع مختلف دیسک از جمله دیسک های تک لایه و دو لایه قابل پخش بر روی کامپیوتر و دی وی دی پلیر های استاندارد با تلویزیون پشتیبانی می کند.
Any DVD Shrink همچنین به کاربران کنترل کامل برای ایجاد نسخه ی کپی از دی وی دی شان، انتخاب عنوان، فصل، زیرنویس و زبان ادی وی دی اصلی را می دهد. این برنامه در واقع یک رمز گشای دی وی دی، نرم افزار کپی ، CLONER ، رایت و فشرده سازی دی وی دی می باشد.

 

Nero Burning ROM 18.0.01000 + Express 18.0.15000 ابزار رایت Nero

ابزار رایت Nero
Nero Burning ROM نرم افزار و محصولی فراتر از شرکت های رسانه دیجیتال جهان و نرم افزار های سرگرمی خانگی است. خصیصه های این نرم افزار عصر جدیدی از عملکرد را به نمایش می گذارد که لذت سادگی کار با رسانه های دیجیتال را بوجود آورده است. نرم افزار Nero با کارایی آسان از گذشته تا به حال هنوز یک نرم افزار قدرتمند در زمینه مالتی مدیا است که به آسانی امکان create, rip, copy, burn, edit, share و به روز رسانی آنلاین را به شما می دهد.

 

BurnAware Professional 9.7 رایت آسان سی دی

BurnAware Professional رایت سی دی
BurnAware نرم افزاری قدرتمند با رابط کاربری ساده جهت کپی از انواع دیسک‌ ها و رایت آسان انواع سی دی می باشد.
این نرم افزار مخصوص رایت ، شما را در انجام کپی از انواع CD و DVD عکس های دیجیتال ، اسناد ، بازی ، فیلم و موسیقی به آسانی یاری می کند. با بکارگیری این برنامه قادر خواهید بود تا به راحتی یک سی دی صوتی یا MP3 را ساخته و آن را رایت نمایید و همچنین دیسک های DVD-Video و دیسک های داده ، ایمیج های ISO و ایمیج های CUE را هم بسازید. توانایی پاک نمودن یا فرمت دیسک های Rewritable و کپی CD یا DVD به صورت ایمیج ISO از دیگر قابلیت این ابزار قدرتمند می باشد. رابط کاربری بسیار ساده و جذاب BurnAware باعث می شود تا سرعت عمل بهتری در انجام کارها داشته و در عین حال با یک محیط ساده و زیبا هر کاربر تازه کاری را قادر به استفاده از این برنامه می کند. شما به آسانی خواهید توانست اطلاعات مورد نظر خود را رایت نموده و یا در قالب فایلهای ایمیج ذخیره نمایید.

 

Any DVD Cloner Platinum 1.3.5 کپی کردن DVD

Any DVD Cloner Platinum کپی کردن DVD
Any DVD Cloner Platinum نرم افزاری جهت کپی کردن فیلم‌های دی وی دی بر روی‌ هارد دیسک می باشد.
با این برنامه شما می توانید دی وی دی تان را در ۲-۳ دقیقه با همان کیفیت نسخه اصلی کپی کنید. دی وی دی کپی شده می تواند در هر DVD Player اجرا شود. علاوه بر کپی کردن این فیلم ها ، آنها را می تواند به فرمت های مختلفی از قبیل M4V ، MP4 ، AVI ، OGM و MKV تبدیل کند ، همچنین می تواند فیلم های شما را به فرمت های قابل پخش در دستگاه های iPod ، iPhone ، PS3 ، PSP و Xbox360 تبدیل نماید. توسط این ابزار، فیلم های شما کوچکترین کاهش کیفیتی نخواهد داشت و تمامی DVD به راحتی کپی می شود. به وسیله ی این برنامه شما می توانید دی وی دی های قفل گذاری شده را باز کنید و اطلاعات آن را بر روی سیستم خود و یا حتی دی وی دی دیگری بدون مشکل کپی کنید. Any DVD Cloner Platinum همچنین می تواند یک DVD 9 را به DVD 5 با بالاترین سرعت و کیفیت فشرده کند. همچنین می تواند دی وی دی را به عنوان یک پوشه دی وی دی یا یک فایل ISO روی هارد کپی کند. تبدیل دی وی دی با رمزگشایی دی وی دی interal یکی دیگر از ویژگیهای جذاب این برنامه است.

 

CDBurnerXP 4.5.7.6452 + Portable رایت CD و DVD

CDBurnerXP رایت CD و DVD
CDBurnerXP نرم افزاری جهت رایت انواع اطلاعات بر روی CD و DVD و دیگر دیسک های نوری می باشد.
این نرم افزار از استاندار های CD-R ، CD-RW ،DVD +R/RW و DVD-R/RW جهت رایت انواع CD و DVD پشتیبانی کاملی می کند و از امکانات دیگر این ابزار بهره گیری از تکنولوژی Blu-Ray و HD-DVDs را می توانیم نام ببریم. این نرم افزار که به شکل چند زبانه ساخته شده امکان رایت فایل های ISO را نیز در اختیارمان قرار می دهد. از قابلیت های بارز نرم افزار CDBurnerXP سادگی و راحتی کار با آن می باشد که کاربران را قادر می سازد تا بدون درگیر شدن با پیچیدگی ها و تنظیمات پیشرفته موجود در نرم افزارهای عظیمی مانند Nero به رایت نمودن اطلاعات خود روی انواع CD و DVD های اقدام کنند. این نرم افزار همچنین دیسک های Rewritable را هم پشتیبانی می کند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد