دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CDBurnerXP 4.5.7.6500 + Portable رایت CD و DVD

CDBurnerXP رایت CD و DVD
CDBurnerXP نرم افزاری جهت رایت انواع اطلاعات بر روی CD و DVD و دیگر دیسک های نوری می باشد.
این نرم افزار به آسانی می تواند جهت رایت انواع سی دی و دی وی دی، از جمله بلو ری و HD-DVD مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین دارای ویژگی برای رایت و ایجاد فایلهای ISO نیز می باشد. تمامی کاربران حتی شرکت ها هم می توانند از CDBurnerXP به صورت رایگان استفاده نمایند. این برنامه ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا اجزای مخرب مشابه برنامه های دیگر را ندارد.

CDBurnerXP دارای ویژگی های کلیدی مانند : رایت انواع دیسک ، ایجاد سی دی ها صوتی بدون ایجاد فاصله بین ترک ها ، رایت و ایجاد فایل های ISO ، تایید داده ها پس از فرایند رایت ، ایجاد دیسک های قابل بوت ، رابط کاربری چند زبانه ، تبدیل bin/nrg به ISO و ... می باشد.

 

1CLICK DVD Copy Pro 6.1.1.4 کپی سریع و آسان DVD

کپی سریع و آسان DVD
1CLICK DVD Copy نرم افزار مفیدی جهت کپی آسان انواع DVD تنها با یک کلیک می باشد که از تکنولوژی CPRx برای اطمینان از موفقیت در هنگام کپی کردن آخرین نسل از فیلم های دی وی دی بهره می برد.
این برنامه را می توان یک راه حل نرم افزاری قدرتمند جهت کپی راحت فایل های ویدئویی DVD نام برد که آخرین فن آوری های موجود را در اختیارتان قرار می دهد.

1CLICK DVD Copy دارای یک رابط کاربری ساده می باشد که باعث می شود همه امکانات این برنامه حتی برای کاربران مبتدی نیز قابل دسترس باشد. این نرم افزار کنترل کاملی روی فایل هایی که قصد کپی کردن آنها را دارید برایتان فراهم می کند و می توانید با تعیین کردن چند قسمت از قبل داخل تنظیمات پیش فرض برنامه جهت انتقال فایل ها به آنجا سرعت عمل برنامه را بیشتر نمایید. همچنین میتوانید فایل های کپی شده را مستقیما به دی وی دی رایتر خود منتقل کنید.
علاوه بر این، "کپی از پیش تعیین شده" یک گزینه مهم دیگر نیز وجود دارد که از طریق آن می توانید موراد دیگری را انتخاب نموده عمل کپی خود را بهینه نمایید. گزینه های متعددی مانند : فقط ویدئو, movie and extras, قسمت خاصی از ویدئو, کل دی وی دی, کپی دقیق و حالت کپی سفارشی که در این صورت شما باید به صورت دستی تمامی اجزا را انتخاب کنید.

 

DVDInfoPro Elite 7.604 نمایش اطلاعات دقیق DVD ها

DVDInfoPro Elite نمایش اطلاعات دقیق DVD ها
DVDInfoPro Elite نرم افزاری کاربردی جهت تست و نمایش اطلاعات دقیقی از دیسک های نوری می باشد.
این برنامه یکی از کارآمد ترین ابزارهای عرضه شده در زمینه اطلاعات DVD می باشد که اطلاعات مفیدی در رابطه با درایوهای نوری را گزارش می دهد.
قابلیت های کلیدی نرم افزار DVDInfoPro Elite مواردی مانند : خواندن ، نوشتن و ویرایش قسمت ( سکتور ) های هارددیسک ، پشتیبانی از دیسک های Blu-ray و HD-DVD و همچنین دیسک های DVD-R/RW ، رایت کننده های DVD+R/RW ، DVD+R Double Layer ، DVD+R DL Double Layer ، اجرا کننده های DVD-ROM ، محاسبه رشته هش ( Hash MD5/SHA ) از فایل ها ، پوشه ها و یا قسمت ( سکتور ) های هارددیسک ، سازگاری کامل با BDR-XL و BDRE-XL و ... می باشند.

 

DAEMON Tools Ultra 5.0.0.0540 مدیریت و تبدیل فایل های ایمیج

DAEMON Tools Ultra مدیریت و تبدیل فایل های ایمیج
DAEMON Tools Ultra نرم افزاری بسیار کارآمد جهت مدیریت ، ویرایش ، تبدیل و ساخت فایل های ایمیج و همچنین ایجاد درایور مجازی می باشد.
این نرم افزار مفید جهت کار و مدیریت روی انواع فایل های ایمیج ساخته شده که در عین سادگی ظاهر برنامه کارایی بسیار بالایی دارد. با بکارگیری این برنامه می توانید فایل های ایمجی با فرمت های مختلفی را درون درایو مجازی ساخته شده توسط خود این برنامه فراخوانی نمایید و بدون نیاز به رایت از آنها استفاده کنید.
DAEMON Tools Ultra می تواند کلیه فرمت های فایل های ایمیج رایج را به فرمت های MDS،MDX،MDF و ISO تبدیل نماید و همچنین از انواع CD و DVD و دیسک های نوری فایل های ایمیج با فرمت دلخواه ایجاد کند. بعد از ساخت فایل ایمیج خود جهت محافظت از آن می توانید روی آن کلمه عبور تعریف کنید و جهت کم شدن حجم فایل نهایی فایل ایمیج خود را فشرده سازی کنید و یا اینکه آن را به چند فایل مجزا تقسیم نمایید.

 

Any DVD Shrink 1.4.4 + Portable تهیه نسخه پشتیبان از DVD

Any DVD Shrink تهیه نسخه پشتیبان از DVD
Any DVD Shrink نرم افزاری جهت باز کردن کد فیلم‌ های دی وی دی جهت تهیه نسخه پشتیبان از آنها می باشد.
این برنامه قابلیت های بسیار زیادی را برای شما عرضه می کند که شامل کپی کردن DVD ، شرینک کردن DVD ، رایت کردن DVD ، پاک کردن DVD و ساختن ایمیج های ISO برای دی وی دی می باشد. شما بوسیله این برنامه قادرید تا کدبندی های موجود در یک دی وی دی را مانند CSS , ArccOS و Region Code را دیکود کنید و همچنین می توانید به صورت اتوماتیک به فشرده سازی دی وی دی خود و انتخاب بخشی از دی وی دی خود بپردازید. این برنامه همچنین از حالت های PAL و NTSC سازگار با رایت DVD، رایت ایمج ISO و پوشه دی وی دی روی انواع مختلف دیسک از جمله دیسک های تک لایه و دو لایه قابل پخش بر روی کامپیوتر و دی وی دی پلیر های استاندارد با تلویزیون پشتیبانی می کند.
Any DVD Shrink همچنین به کاربران کنترل کامل برای ایجاد نسخه ی کپی از دی وی دی شان، انتخاب عنوان، فصل، زیرنویس و زبان ادی وی دی اصلی را می دهد. این برنامه در واقع یک رمز گشای دی وی دی، نرم افزار کپی ، CLONER ، رایت و فشرده سازی دی وی دی می باشد.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد