دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Ashampoo MyAutoPlay Menu 1.0.5.106 ساخت اتوران

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار سی دی و DVD | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/8 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 21888

Ashampoo MyAutoPlay Menu ساخت اتوران
Ashampoo MyAutoPlay Menu نرم افزاری جهت ساخت سریع برنامه های خود اجرا ( Autorun ) در محیطی بسیار ساده می باشد.
MyAutoPlay Menu ساخت شرکت نام آشنای نرم افزار سازی جهان Ashampoo است که از حرفه ای و سریعترین ابزار های ساخت آتوران در جهان به شمار می رود. با بکارگیری این نرم افزار به آسانی قادر خواهید بود آتوران های بسیار زیبایی را جهت بازی و برنامه های دلخواه خود تهیه نمایید. در این برنامه کلیه ابزارهای آتوران سازی در اختیارتان قرار دارد تا از هر نظر این نرم افزار را به دیگر برنامه های آتوران سازی ترجیح دهید.
Ashampoo MyAutoPlay Menu نمونه های آماده زیادی را نیز از آتوران ها با موضوعات گوناگون در اختیارتان قرار می دهد و دیگر نیازی نیست که شما برای ساخت یک آتوران کار را از صفر و پله اول آغاز کنید و می توانید با انتخاب هر کدام از نمونه های آماده و ویرایش بخش های مورد نظر در زمان اندکی آتورانی زیبا را خلق نمایید. همچنین در این نرم افزار ، ابزار گوناگون آتوران سازی مانند منوها ، دکمه ها ، شکلک ها و ... در رنگ های مختلف در اختیار شما قرار دارد و تنها لازم است هر کدام از آنها را با یک ساده ویا با عمل کشیدن و رها کردن ( Drag and Drop ) وارد صفحه اصلی برنامه نمایید و پس از آن ویرایش مورد نظر خودتان را روی آن اعمال کنید.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Ashampoo MyAutoPlay Menu مواردی مانند : توانایی ایجاد آتوران های بسیار زیبا برای لوح فشرده ، داشتن کلیه ابزارهای لازم جهت ساخت آتوران ، تعداد زیادی نمونه ی آماده و از پیش ساخته شده جهت راحتی آغاز کار ، ویرایش و ایجاد تغییرات مورد نظر در نمونه های آماده ، وجود انواع مختلفی از منوها ، دکمه ها و ... در رنگ های گوناگون ، بکارگیری آبجکت های ( Object ) مختلف تنها با کشیدن و رها کردن ، پیش نمایش آتوران ساخته شده قبل از رایت بر روی دیسک و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار سی دی و DVD

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود