دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DVDSmith Movie Backup 1.0.8 کپی DVD های قفل دار

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار سی دی و DVD | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/18 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 16395

DVDSmith Movie Backup کپی DVD های قفل دار
DVDSmith Movie Backup نرم افزاری کاربردی جهت کپی کردن و همچنین تهیه نسخه پشتیبان از فیلمهای DVD قفلدار می باشد.
این برنامه برای کپی DVD و پشتیبانی از آن استفاده می شود که می تواند انواع DVD ها محافظت شده را رمزگشایی و آن رمز ها را حذف نماید. این برنامه فایلهای DVD را روی هارد دیسک کامپیوتر به عنوان یک پوشه ی DVD ذخیره میکند. همچنین این امکان را به کاربر می دهد که کل یک DVD یا بخشی از فیلم اصلی آن را کپی کند.از امکانات این نرم افزار می توان به کپی کردن دی وی دی روی هارد به طوری که تمام DVD از جمله تمام عنوان ها ، فصلها و ویژگی های خاص را کپی کند و یا از فیلم اصلی طولانی ترین عنوان را انتخاب کرده و آن را کپی نماید ، اشاره کرد. پس از کپی شدن DVD می توان آن را با استفاده از نرم افزار های VLC Media Player, KMPlayer, Windows Media Player مشاهده نمود.
رمز گشایی DVD های قفل دار از دیگر ویژگی های DVDSmith Movie Backup است به طوری که با استفاده از یک تکنولوژی پیشرفته ی رمزگشایی، این برنامه مانند یک رمزگشای کامل و دقیق یک دی وی دی برای رمز گشایی DVD های قفل شده مانند CSS, RCE, APS, UOPs به کار گرفته می شود.در آخر می توان گفت این نرم افزار بسیار ساده و پر کاربرد امکان کار برای کاربران تازه کار را نیز فراهم کرده به طوری که می توان برای تهیه ی یک نسخه ی پشتیبان از فیلم DVD قفل شده ی مورد علاقه ی خود بر روی هارد دیسک به عنوان یک فولدر تنها با زدن یک کلیک از این برنامه استفاده نمود.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار سی دی و DVD

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود