دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DVDFab Virtual Drive 1.5.1.1 ساخت درایو مجازی

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار سی دی و DVD | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/18 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19397

DVDFab Virtual Drive ساخت درایو مجازی
DVDFab Virtual Drive نرم افزاری رایگان ، سبک و کاربردی جهت ساخت درایو مجازی است که مانند یک CD/DVD درایو واقعی انجام وظیفه می کند و تنها تفاوت آنها در مجازی بودن آن می باشد.
با بکارگیری این نرم افزار می توانید فایلهای ایمیج که توسط نرم افزارهای دیگر گرفته اید را باز نموده و دقیقا مانند DVD یا CD اصلی از آنها استفاده نمایید شما قادرخواهید بود به راحتی بازی مورد علاقه ، موسیقی و یا نرم افزاریی که جهت اجرا شدن به CD/DVD نیاز دارند را با DVDFab Virtual Drive توسط ایمیج های گرفته شده اجرا و از آنها لذت ببرید.
قابليت های کلیدی نرم افزار DVDFab Virtual Drive مواردی مانند : پشتیبانی از فرمتهای محبوب ایمیج مانند ISO, BIN, DMG ، امکان اجرای همزمان 18 درایور مجازی ، پشتیبانی از انواع فایلهای ایمیج و لوح های فشرده مختلف ، کم حجم ، راحت ، سبک و ساده بودن کار با آن ، تنها لازم است روی فایل ایمیج دوبار کلیک نموده تا فایل ایمیج مورد نظر به صورت خودکار در یکی از درایوهای مجازی Mount گردد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار سی دی و DVD

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود