دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DVD neXt COPY neXt Tech 4.5.0.6 کپی کردن انواع DVD

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار سی دی و DVD | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/23 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 17304

DVD neXt COPY neXt Tech کپی کردن انواع DVD
DVD neXt COPY neXt Tech نرم افزاری کاربردی برای کپی کردن سریع انواع دیسکهای DVD می باشد.
این نرم افزار دقیق و کاربردی که برای کپی از DVD ها استفاده می شود و می توان از آن به عنوان یک برنامه برای رایت کردن نیز استفاده کرد این امکان را به شما میدهد تا محتوای درون DVD را درون حافطه های دیگر ذخیره کنید. با استفاده از این برنامه که از فرمت های فیلمهای مختلف DVD که همان NTSC و PAL هستند پشتیبانی کرده و همچنین با توجه به توانایی در سازگاری با لوح های فشرده و رایتر های گوناگون امکان تولید و ساخت و رایت نسخه ی پشتیبان از فیلم را به شما میدهد.

این برنامه امکان جابه جایی و پخش کردن فیلمها را بر روی سیستم های صوتی و تصویری قابل حمل میدهد. افرادی که میخواهند از یک نرم افزار پیشرفته برای مدیریت DVD های خود استفاده کنند این یرنامه ی کاربردی با فضای عالیه طراحی شده اضافه بر بهترین تکنولوژی ها و داشتن فضا و محیطی پویا، جذابیت فراوانی را نیز دارد. انواع لوح های فشرده توسط DVD neXt COPY neXt Tech پشتیبانی میشود. هماهنگی کامل این برنامه با blu-ray از دیگز ویژگی های مهم این برنامه است که آن را ازسایر برنامه های مشابه متمایز میسازد. همانند سایر برنامه های کپی CD و DVD این برنامه اطلاعات را به انواع مختلف دیتا ، صوتی و یا تصویری فقط با یک کلیک رایت میکند و همچنین قابلیت تولید امیج ( Image ) از آنها را نیز دارا می باشد. این برنامه عکس های گوناگون را نیز به فرمت های دیگر آن میتواند تبدیل کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DVD neXt COPY neXt Tech مواردی مانند : کپی DVD های تصویری بر روی Blu-ray ، کپی فیلم ها بر روی Pod, Zune , PSP ، کپی فیلم های DVD بر روی هارد دیسک کامپیوتر و لوح های فشرده DVD ، تصویر سازی از CD یا DVD ، امکان همزمان کپی و رایت کردن بر روی چند DVD و یا چند دستگاه ، رایت از CD به CD و DVD به DVD ، تغییر فرمت تصاویر به فرمت های مختلف ، رایت تصاویر بر روی CD یا DVD ، استفاده از بالاترین کیفیت در فیلمها ، پستیبانی از انواع لوح های فشره ، مانند Blu-ray در ویندوز XP ، پشتیبانی از تمامی نسخه های سیستم عامل ویندوز و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار سی دی و DVD

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود